Слідкуйте за нами

08-10-2018

Комунальний заклад культури

«Кременчуцька міська ЦБС для дорослих»

 

             9 жовтня  2018 року                                                                                   м. Кременчук

 

      9 жовтня о 14.00 в бібліотеці-філії № 4 ЦБС для дорослих відбудеться зустріч з патріархом кременчуцької медицини, заслуженим лікарем України, почесним громадянином Кременчука Феодосієм Харитоновичем Провізіоном, який цього року відсвяткував свій славний 90-річний ювілей.

       «Працювати – до самозабуття, боротися – до перемоги!» - життєве кредо лікаря.  Незважаючи на поважний вік, він активно цікавиться досягненнями в галузі медицини, вивчає кращі дослідження і, доповнюючи особистими знаннями та власним досвідом, доносить їх до свідомості пересічних громадян на сторінках своїх книг.

         Цього разу Феодосій Провізіон буде презентувати свої нові видання «Родителям о детях» та «Об этом должен знать каждый человек», які щойно вийшли з друку та присвячені проблемам здоров'я і виховання дітей. У них зібрані багаторічні спостереження лікаря про організацію правильного харчування малюків, про профілактику багатьох захворювань, про здоровий спосіб життя, відносини в сім’ї.

          Під час зустрічі  людям старшого віку буде цікаво та корисно дізнатися про те, як уникнути цукрового діабету, чим корисна кріотерапія, як зберегти здоровими вени, про симптоми при різних захворюваннях та як схуднути після п'ятидесяти.

         З погляду психології цікаво буде від лікаря почути про те, як зберегти сім'ю, коли виросли діти, як здійснити мрію та безболісно пережити епоху змін та багато інших корисних речей.

         Бібліотека запрошує на зустріч-презентацію представників мас-медіа та всіх, кого хвилює виховання дітей, хто дбає про свій фізичний стан. У вас буде унікальна можливість поспілкуватися з великим фахівцем, поставити йому запитання та отримати вичерпну професійну відповідь. Можливо, після його порад ви більш уважніше буде відноситися до свого здоров'я.

       Зустріч відбудеться 9 жовтня о 14.00 у бібліотеці-філії № 4 за адресою: проспект Лесі Українки, 5. Зупинка «Аврора».

 

Контактна особа   зав. організаційно – методичним відділом ЦМБ

             Вікторія Старкова     т. 5 – 65 – 04

                                                                              

            зав. бібліотекою-філією № 4    

                       Зоя Харченко   

 

Коментарі: Залишити коментар
 
X