Слідкуйте за нами

15-01-2014
У відділі читального залу пройшов новорічний «Вечір поетичного настрою». Ведуча - Л.Миргородська привітала присутніх та розповіла про традиції святкування нового року за старим стилем в різних країнах та поділилась рецептом ідеального святкування Нового року.
Гарною прикрасою заходу стали щедрівники (колектив відділу читального залу), які у рясних платках співали, бажали всім щастя, здоров’я, добробуту і щоб цей молодий рік був кращим за старий – користувачі із захопленням спостерігали за дійством і, навіть, підспівували. Гості брали активну участь у конкурсах: «конкурс поетів». Адже кожна людина в душі поет, навіть якщо не може придумати жодної рими. Та наші гості швидко підбирали потрібні рими у віршовані заготовки.
Як потрібно зустріти рік коня та як накликати на себе неминучий снігопад везіння та щастя – користувачі взнали, доторкнувшись до символу року, який ніс в собі заряд сили та удачі. Та другий етап цього номеру був цікавим тим, що учасники, отримавши парні рими, складали з них віршовані побажання для всіх. Бажаючі обмінювалися побажаннями.
На заході були також використані три загадкові мішки, один з вмістом радості (це листівка про номер худ. самодіяльності від нашої постійної користувачки). І цю радість та гарний настрій створила – Тетяна Скакун.
Афанасьєва Раїса Семенівна читала власні вірші про любов, гарні щедрівки, про життя-буття і, навіть, посвята невістці, яка подарувала довгожданого онука до нового року.
У другий мішок всі присутні викинули сформовані сніжки, на яких написали, що повинно залишитися в старому році. А третій мішок – виконання бажань із якого гості отримували невеликі подарунки, які віщували тільки гарне в новому році.
Цікавим був і незвичайний гороскоп . На кінець всі охоче грали в новорічно-музичну гру Розморозь пісню , « Відгадай пісню», де були запропоновані муз.заготовки та підготовлені муз відповіді.
Після гарної програми ми частували гостей чаєм, цукерками фруктами, тортом. Кожен ділився враженнями та позитивом, яким гості зарядилися на весь рік.

Новорічний «Вечір поетичного настрою»


Новорічний «Вечір поетичного настрою»Новорічний «Вечір поетичного настрою»
Коментарі: Залишити коментар
 
X