Слідкуйте за нами

14-05-2018
    Світлана Горбань, Наталя Лапіна «Зодчий із пекла»
   Низка загадкових подій та вбивств приголомшує мешканців старовинного палацу, збудованого за проектом відомого українського архітектора. Невже тут не обійшлося без містичних сил та привидів, як у старовинних англійських замках.
    Все це і починає розслідувати розумний та завзятий детектив Кінчев…
   Роман вражає психологізмом і точністю соціального аналізу дійсності, адже не випадково він був відмічений дипломом Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв та п’єс «Коронація слова» під назвою «Майстри неможливого».

   
 
     Книга Джона Бойна «Хлопчик у смугастій піжамі» відразу ж стала бестселером, отримала дві премії The Sunday Times та New York Times, а також багато інших нагород. У 2008 році (на той час по всьому світу було продано понад сім мільйонів примірників) кінокомпанія Miramax Films здійснила надзвичайно успішну екранізацію книжки.
    Дев’ятирічний Бруно разом  з сім’єю переїжджає зі свого затишного будинку в Берліні до нового дому у місто, де його батька призначають комендантом концтабору. Зовсім випадково він знайомиться з єврейським хлопчиком Шмулем, маленьким в’язнем. Між ними зароджується справжня дружба, яку однак розділяє колючий дріт.
     До чого можуть призвести різні погляди на світ, дивна логіка дорослих, а також сила й божевілля випадку? 
     Про це і навіть більше розповідає дивовижна книжка «Хлопчик у смугастій піжамі».   
    


     

     Сергій Бут «Аляска»
   Сергій Бут – сучасний український письменник, двічі дипломант престижного літературного конкурсу «Коронація слова». Популярність здобув після виходу дебютного роману «Листи з того світу».
     До психлікарні його привезли без пам’яті і … в гідрокостюмі. Перед цим чоловік забіг до церкви, наляканий чимось несусвітнім, кимось із потойбічного світу. Покликаний рятувати людей, тепер він сам потребував допомоги, і в першу чергу – душевної. Це дивно й безглуздо, та в психушці пацієнт знайде хоч і тимчасовий, проте надійний прихисток від проблем і від самого себе. Але попереду – ще неймовірніше безглуздя…
      До збірки Юрія Винничука «Вікна застиглого часу» увійшли повість та оповідання, у яких реальність і фантастика, казка і містика тісно переплетені. Перед читачем постає дивовижний світ, побачений очима дитини, де чарівниці й відьми такі ж буденні, як сажотруси або двірники. Світ мальовничих видінь і снів, марева розбурханої уяви пов’язані з малою батьківщиною автора – містом Івано-Франківськ.
     
   Віктор Франкл «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі»
  Віктор Франкл – всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт та філософ. 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи свою поведінку та поведінку інших в’язнів, Франкл віднайшов стратегії, що утримують над прірвою, захищають людину від божевілля та дають сенс життю. Свій жахливий досвід виживання він описав у книжці, яка допомогла мільйонам людей віднайти себе та змінити життя. Віктор Франкл доводить, що, тільки-но людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь-які випробування.

Коментарі: Залишити коментар
 
X