Слідкуйте за нами

10-10-2017

 

        Це було особливе свято, якого немає в жодному календарі, свято, на якому  з`єдналися радість зустрічі і світло надії, бо  бібліотеці-філії № 2, яка обрала собі девіз  «Бібліотек@ - твоє вікно у світ», виповнилося  65!

 

       Прологом до свята  прозвучала «Пісня про бібліотеку».

       Готуючись до зустрічі з читачами бібліотеки, бібліотекарі  прагнули

 в цей вечір, 05.10,2017 р.,  передати всім присутнім все, що є в серці: любов, вірність,  тепло своєї душі.

 

 

      Поздоровити  з ювілеєм колектив бібліотеки побажали  вірні друзі – представники Територіального центру Автозаводського району, які вручили Грамоту, а солістка  вокального колективу «Горлиця» заспівала  народну пісню «Казала мені мати».

       Завітали на ювілей і учні ЗОШ № 18 з вітаннями, побажаннями і подякою за плідну співпрацю юнацького відділу бібліотеки з молоддю їх учбового закладу.

 


      Серед учасників заходів, що постійно проводяться в бібліотеці-філії № 2, - учні і викладачі музичної школи № 1. Сьогодні  у скрипічному виконанні  учениці 8-го класу Гапеєвої Емілії прозвучали «Танго» Гарделя та пісня «Тече вода». Музичні вітання полонили всіх майстерністю і віртуозністю виконання, що зовсім не дивно, бо ця дівчина, незважаючи на свій юний вік, вже неодноразовий лауреат обласних і міжнародних музичних конкурсів.

 

 

        До слів вітань з нагоди ювілею бібліотеки-філії № 2 приєдналася да-вній друг бібліотеки, психолог Кременчуцької виправної колонії, Чумак Н. В., яка не тільки з вдячністю пригадала  заходи для неповнолітніх порушників, які  на протязі трьох останніх років неодноразово  проводилися бібліотекарями,  побажала колективу  процвітання, натхнення і плідних звершень,  але й зробила музичний подарунок – під акомпанемент гітари  заспівала романс «Я встретил вас», який нікого в залі не залишив байдужим.

 

 

       Демонстрація слайдового показу «Бібліотека об’єднує покоління» нагадала присутнім віхи історії філії з дня заснування у 1952 році і до сьогоднішнього дня. Особливе захоплення відчули присутні від душевних, теплих слів, які знайшлися  для кожного  працівника бібліотеки.

 

 

       Велика подяка від імені читачів бібліотеки прозвучала  у виконанні Крижановської В.П., яка залишила свої віршовані строки на згадку про цю незабутню подію.

       Приємною несподіванкою  стала поява на святі активного читача бі-бліотеки Михайлика О.Т. з подарунком власного виконання, зробленим з дерева, який ведучі з вдячністю приєднали до інших рукотворних виро-бів, представлених на виставках в сімейній вітальні.

 

 

        Серед друзів бібліотеки-філії № 2 вже 10 років незмінно -  вокальний колектив «Любава» м/р № 10. Сьогодні вони також були серед тих, хто захотів привітати  книгозбірню  с 65-річним ювілеєм. Їх пісні, і веселі, і ліричні додали святкового настрою всім, хто знаходився  в привітній залі бібліотеки-ювілярки.

        А на закінчення завідуюча бібліотеки, Коваленко О.О., подякувала  всім присутнім за всі добрі слова, що прозвучали на адресу колективу і всім працівникам побажала  міцного здоров'я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X