Слідкуйте за нами

06-10-2017

Мов у калейдоскопі, пройшов у бібліотеці-філії №6 захід, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. В читальній залі зібрали найвдячніших користувачів – родини з дітьми.

 

 

Родзинкою нашого свята стала авторська виставка нашої колеги Вікторії Галайди під назвою «Читай активно – твори креативно». І чого там тільки не було: і плетені гачком і спицями речі і скатертина, різноманітні дрібниці(листівки, теги, подарункові конверти, мін-альбоми, рамочки, магніти, шкатулочки), виготовлені у техниці скрапбукінг, м’які та новорічні іграшки, цікаві жіночі прикраси. Все це було представлено у задекупованих валізах нашої користувачки Олексієнко Надії.

 

 

Ми хотіли показати, що у нашої колеги є цікаві хобі, і у вільний час вона готує цікаві сюрпризи для нас, колег! Здивували цією виставкою і дорослих, і дітей! Бо всім хотілося мати у себе щось із представленого в експозиції… Тож усіх бажаючих ми запрошували відвідувати гурток «Креативне рукоділля» і обіцяли навчити їх азам творчості.

 

 


А яке ж свято без поздоровлень? То ж завідуюча бібліотекою сердечно вітала гостей з Днем бібліотек, і дякувала і дорослим, і малечі, що навідуються в наш храм знань. Потім була вікторина для дітей «Казки з торбинки» (хто швидше угадував, з якої казки предмет, той і отримував приз).

 

 

Далі діти брали участь у майстер-класі з виготовлення закладки-кутика в техніці орігамі, а закінчили свято чаюванням із цукерками і щирими подяками всім, хто любить і цінує книгу і працю бібліотекарів, хто перебуває у невпинному пошуку нових форм спілкування з читачами, хто віддано служить Книзі і бібліотечній справі. А працівники книгозбірні дякували своїй читацькій родині! 

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X