Слідкуйте за нами

16-12-2015


Вдовиченко, Г.К. Маріупольський процес: роман/ Галина Вдовиченко.- Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2015.- 288 с.

Нова книжка відомої української письменниці Галини Вдовиченко «Маріупольський процес», присвячена, як нескладно здогадатися з назви, подіям нинішньої війни на сході нашої країни. Роман, завдяки якому Вдовиченко стала лауреаткою літературної премії «Коронація слова».
«Маріупольський процес» – то чергова варіація одного з дуже поширених літературних сюжетів, відомого в нас, мабуть, передусім завдяки «Кавказькому бранцю» Олександра Пушкіна. Події, звісно, відбуваються у двадцять першому, а не дев’ятнадцятому столітті та не на Кавказі, а в Приазов’ї, під Маріуполем. Український боєць, доброволець Роман зі Львова потрапив тут у полон до «ополченців», колишніх пересічних хлопців-«гопників», що з початком подій стали сепаратистами й отримали зброю. Бранця почали бити, але раптом його попросила як «робочу силу» сестра одного з бойовиків, Ольга. Дивна, за нормальною логікою, пропозиція, у логіці війни не особливо здатна подивувати – і, відповідно до одвічних воєнних традицій, Роман став рабом на звичайному українському сільському обійсті.

Лойко, С.Л.   Аеропорт.Головна книга про війну, якої не повинно було бути, і про героїв, які хотіли жити, але вмирали : роман / Сергій Лойко. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. - 328 с.

Дія роману починається в Аеропорті й розгортається похвилинно протягом останніх п’яти днів понад 240-денної облоги. Хоча роман заснований на реальних фактах, усі персонажі — плід художнього вимислу, як і назва Аеропорту.
Маленький український гарнізон Аеропорту денно й нощно відбиває атаки супротивника, який значно переважає його у живій силі й техніці. Але тут, у цьому зруйнованому до підвалин Аеропорті, підступні й жорстокі вороги зіштовхуються з чимось неочікуваним і неймовірним. Із кіборгами. Вороги самі так назвали захисників Аеропорту за їхню нелюдську живучість та впертість приречених. Кіборги, своєю чергою, ворогів прозвали орками. 
Разом із кіборгами в Аеропорті перебуває американський фотограф, який через низку причин переживає цю необов’язкову війну як особисту драму. Його очима, наче в калейдоскопі, в перервах між боями в Аеропорті читач також побачить усю історію того, що об’єктивні історики назвуть не інакше як російсько-українською війною.
«Аеропорт» — це не хроніка, не розслідування, не літопис. Це художній вимисел, заснований на реальних фактах. У книзі багато персонажів, багато переплетених драматичних сюжетних ліній. Роман не тільки і не стільки про війну. Він і про любов, про зраду, пристрасть, ненависть, лють, ніжність, відвагу, біль і смерть. Іншими словами, про наше сьогоднішнє й учорашнє життя.
Кокотюха, А.А.   Чорний ліс : українські хроніки 1943 року : роман / Андрій Кокотюха. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 304 с.

Львів, 1911 рік. У центрі міста, на вулиці Пекарській, у власному розкішному автомобілі знайдено мертвою доньку нафтового магната. У вбивстві підозрюють її таємного коханця. Це - Густав Сілезький, один із королів львівського злочинного світу. Він може довести свою невинність, та докази готовий довірити лише одній людині - Климу Кошовому. Тепер герой повинен знайти справжнього вбивцю, аби витягнути давнього знайомого з тюрми. У пошуках йому допомагає вірний друг Йозеф Шацький, і разом вони розкривають брудні таємниці з життя міської аристократії. Люди в масках, кримінальні ватажки, мільйонери, провокатори - підозрюються всі. І все ж найбільший ризик для Клима Кошового - його приватне розслідування категорично не подобається впливовій красуні Магді Богданович...
 
 
Дашвар, Л.   Покров : роман / Люко Дашвар. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 384 c.

В основі сюжету нового твору Люко Дашвар "ПоКров” доля семи колін нащадків багатого хорунжого Яреми Дороша, який згрішив, закохавшись у юну Перпетую, і помер, не дочекавшись народження плода цієї злочинної любові. Ображена дружина проклинає рід Дорошів, сподіваючись, що щастя та продовження в нащадках матиме лише гілка її сина, законного спадкоємця. Однак Перпетуя, котру життя закидає з Чернігівщини аж до Канади, вирішує інакше: зібрану ціною тяжких нестатків скриню із золотом вона заповідає нащадкам обох гілок роду Яреми. Минули роки. У наш час Мар`яна переживє буремні події в країні і сімейну трагедію. Серед виру пристрастей вона зненацька дізнається, що в банку Канади їй належить величезна сума. Та не це турбує дівчину — ще більше хвилює її зустріч із дивним хлопцем Ярком…

Хома, А.   Лемберг.Під знаменами сонця : роман / Анна Хома. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 304 с. 

Що може бути спільного між паничем і злидарем, аристократом і авантюристом?
 Несподівано для самого себе запеклий львівський злодій Мар`ян Добрянський рятує від бандитів шляхтича Яна Губицького. Вдячний панич запрошує дивного збавителя до свого маєтку. Та чи знає він, що його гість понад усе жадає помсти? Хто ж насправді цей Мар`ян?
 Але доля недарма з`єднала дві дороги, і ось уже жорстокий розбишака та розпещений аристократ мандрують поза законом, намагаючись зрозуміти правду один про одного — і про самих себе. Долаючи разом усі перешкоди, нерозлучні вороги мусять відкрити темні таємниці минулого та зрозуміти, що у світі є речі, важливіші за помсту, а істинна дружба — сильніша за ненависть...
Дополнительная информация об издании
 


Гусейнов, Г.Д.   Одіссея Шкіпера та Чугайстра : окупаційний роман / Григорій Гусейнов. - Київ : Ярославів Вал, 2015. - 416 с. 

Сюжет на перший погляд – класичний. Життя старшокласника на прізвисько Шкіпер під час німецької окупації в містечку посеред степової України. Його непросте й не надто щасливе перше кохання. Його друзі, декому з яких доводиться переховуватися через єврейське походження. Радянські скажені репресії й руйнування всього, що трапиться під руку, перед відступом, Голокост, наївні спроби рухати «українську справу» під німцями, вербування, а потім і виловлювання людей для роботи в Німеччині та інші, як писав поет, «переваги окупаційного режиму». Події загалом цікаві й драматичні.
Але при цьому перед нами – річ дуже рідкісна для української літератури: роман про Другу світову війну, зосереджений не на ідеологічних вимірах, а на бутті окремої людини у воєнних умовах. 
Оскільки головний герой «Одіссеї» – не просто підліток, але хлопець, що багато чим цікавиться, пізнає світ, читає, його пригоди дозволяють показати чимало розмаїтих реалій і подій тодішнього українського життя. Григорій Гусейнов знаний антиквар, і в книжці ви вичитаєте ціле море подробиць, географічних реалій, легенд, описів усіляких характерних тогочасних побутових і спеціальних речей, від радіоприймачів, годинників і ременів аж до зброї. Є тут, зрештою, і містичний елемент, пов’язаний із загадковими степовими плазунами, що нападають на людей. І сентиментальні мотиви дружби з собакою Чугайстром та взаємної обіцянки з найкращим другом знайти один одного в будь-якому закутку планети, якщо пощастить видряпатися зі смертельних військових пригод.
Оптимістична, емоційна, цікава й пізнавальна книжка про людину в часи війни – здається, це більш ніж актуально для сьогоднішньої України…
 


Шилова, Ю.В.   Мужчина-царь, мужчина-бог, и этот бог у женских ног : роман / Юлия Шилова. - Москва : АСТ : Жанры, 2015. - 320 с.


Очень трудно найти себе верного спутника, ещё труднее удержать любимого мужчину. А выйти замуж за умного и богатого - просто высший пилотаж! Мужчины врут, трусят, тянут с окончательным решением, а женщины упорно придумывают им оправдания. Впрочем, кто-то находит, удерживает и выходит. Почему же не вы?
В этой необычной книге популярная писательница Юлия Шилова отвечает на письма читательниц и раскрывает секреты любви: что воспламеняет её, что убивает, а что делает вечной. Как найти свой идеал, какими должны быть ваши первые шаги, как произвести неизгладимое впечатление и использовать различия в поведении мужчины и женщины для своей пользы. И многое, многое другое...


Рой, О.Ю.   Страх : [роман в 2 кн.] Кн.1 : И небеса пронзит комета. - Москва : Издательство "Э", 2015. - 352 с.

Феликс Зарянич, молодой талантливый ученый, введен своим научным руководителем, блестящим Алексом Кмоторовичем, не только в научный круг, но и в семейный. Такое доверие дорогого стоит! И поэтому Феликс бросается в решение генетических проблем с головой. И получается, что весьма своевременно: после падения кометы женщины утрачивают способность к деторождению. Это грозит исчезновением человечества. Страх буквально разливается в воздухе. Но пока Феликс пытается понять причины катаклизма, ученые-конкуренты предлагают женщинам специальные аппараты для вынашивания потомства, которое можно модифицировать… из руки или ноги матери. Вот уже и дочь Алекса, Вера, нацепила на себя этот агрегат.

Рой, О.Ю.   Страх : [роман в 2 кн.] Кн.2 : Числа зверя и человека. - Москва : Издательство "Э", 2015. - 320 с.

В каждом человеке есть и Бог, и дьявол, но все зло, равно как и все добро в мире, происходит от рук людей, от их помыслов и деяний. Словом, от того, какую роль для себя они выбрали – дьявола или Бога.
Какую роль выбрал для себя Лев Ройзельман, блистательный ученый, всегдашний конкурент Алекса Кмоторовича? Лев предложил решить проблему деторождения, создав специальный аппарат по вынашиванию детей. Множество семей оказались благодаря ему счастливы. И не важно, что каждое вынашивание оборачивалось для женщин потерей конечности! Жертвенность – безусловная черта всякой матери! Феликсу Заряничу и его друзьям удалось выяснить, с чем связана генетическая мутация, охватившая весь мир, и понять, какова главная идея Льва Ройзельмана.

1. 31.2
   О-75Основи електротехніки та електропостачання : навчальний посібник / Денисюк С.Д., Радиш І.П., Кабацій В.М. [та ін.]. - Київ : Кондор, 2015. -        216с.
2. 32.844
   М33Матвієнко, М.П.
   Комп'ютерна схемотехніка : навч. посіб. для вузів / Матвієнко М.П., Розен В.П.. - Київ : Ліра-К, 2015. - 192 с.
3. 32.965.3
    М74Моделювання електромеханічних систем : навчальний посібник / В.П.Щокін, Б.Т.Федосов, С.Г.Чорний [та ін.]. - Київ : Кондор, 2015. - 204 с.
4. 63.3(4УКР)
   К82Криштопа, О.
   Україна.Загартована болем.Тисяча років самотності : за матеріалами авторської програми "Машина часу" / Олег Криштопа, Андрій Охрімович. - Харків :    Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 541 с.
5.74.200.58
   Ч-84Чудина, Ю.Ю.
   Квиллинг. Создаем картины из бумажных полос. - Харьков : [Виват], 2015. - 64 с.
6 .81.2АНГЛ-9
   Б87Бреннер, Г.
   Английский язык для чайников : [пособие] / Гейл Бреннер. - Москва : Санкт-Петербург : Киев : Диалектика, 2015. - 320 с.+ CD
7.81.2ПОЛ-9
   К56Ковальска, М.
   Польська мова за 4 тижні.Рівень 2 : інтенсивний курс польської мови з компакт-диском / Мажена Ковальска. - Тернопіль : Навчальна книга, 2015. -        400 с.+ CD
8.84.4РОС6
  А13Абдуллаев, Ч.А.
  Идеальная мишень : [роман] / Чингиз Абдуллаев. - Москва : Эксмо, 2015. - 384 с.
9.84.4РОС6
   А46Александрова, Н.Н.
   Крест командора : роман / Наталья Александрова. - Москва : АСТ, 2015. - 320 с.
10.84.4РОС6
   Б32Бачинская, И.Ю.
   Ритуал прощения врага : [роман] / Инна Бачинская. - Москва : Эксмо, 2015. - 320 с.
11.84.4РОС6
    Б51Берсенева, А.
   Героиня второго плана : роман / Анна Берсенева. - Москва : Эксмо, 2015. - 320 с.
12.84.4РОС6
   Б82Борисова, А.В.
   Весь апрель никому не верь : роман / Ариадна Борисова. - Москва : [Эксмо], 2015. - 320 с.
13.84.4РОС6
   В31Вербинина, В.
   Статский советник по делам обольщения : [роман] / Валерия Вербинина. - Москва : Эксмо, 2015. - 320 с.
14.84.4РОС6
   К61Колычев, В.Г.
   Волчица нежная моя : [роман] / Владимир Колычев. - Москва : Издательство "Э", 2015. - 288 с.
15.84.4РОС6
   К69Корсакова, Т.
   Беги, ведьма : [роман] / Татьяна Корсакова. - Москва : Эксмо, 2015. - 352 с.
16.84.4РОС6
    К78Крамер, М.
   Умереть, чтобы жить : [роман] / Марина Крамер. - Москва : [Эксмо], 2015. - 384 с.
17.84.4РОС6
   Л47Леонтьев, А.В.
   Зеркальный лабиринт мести : [роман] / Антон Леонтьев. - Москва : Эксмо, 2015. - 320 с.
18.84.4РОС6
   Л64Литвинова, А.В.
   Аватар судьбы : [роман] / Анна и Сергей Литвиновы. - М. : Эксмо, 2015. - 352 с.
19.84.4РОС6
   М26Маринина, А.Б.
   Казнь без злого умысла : [роман] / Александра Маринина. - Москва : Эксмо, 2015. - 480 с.
20.84.4РОС6
   М38Машкова, А.В.
   Поющая в репейнике : [роман] / Анастасия Машкова. - Москва : АСТ, 2015. - 288 с.
21.84.4РОС6
   М48Мельникова, И.А.
   Ключи Пандоры : [роман] / Ирина Мельникова, Георгий Ланской. - Москва : Эксмо, 2015. - 416 с.
22.84.4РОС6
   М69Михалкова, Е.И.
   Нежные листья, ядовитые корни : [роман] / Елена Михалкова. - Москва : АСТ, [2015]. - 382 с.
23.84.4РОС6
   Н40Неволина , Е.А.
   Повелитель снов : [роман] / Екатерина Неволина, Олег Рой. - Москва : Эксмо, 2015. - 288 с.
24.84.4РОС6
   О-66Орлов, А.
   Опасные союзники : [роман] / Алекс Орлов. - Москва : Эксмо, 2015. - 416 с.
25.84.4РОС6
   П54Полякова, Т.В.
   Небеса рассудили иначе : [роман] / Татьяна Полякова. - Москва : Эксмо, 2015. - 320 с.
26.84.4РОС6
   Р18Райт, Л.
   История странной любви : роман / Лариса Райт. - Москва : Эксмо, 2015. - 384 с.
27.84.4РОС6
   Р82Рубина, Д.И.
   Туман : [рассказы] / Дина Рубина. - Москва : Эксмо, 2015. - 240 с.
28.84.4РОС6
   С17Самарский, М.А.
   #любовь, или Невыдуманная история : [повесть] / Михаил Самарский. - Москва : Эксмо, 2015. - 224 с.
29.84.4РОС6
   У-80Устинова, Т.В.
   Шекспир мне друг, но истина дороже : роман / Татьяна Устинова. - Москва : Издательство "Э", 2015. - 320 с.
30.84.4РОС6
   Ч-59Чиж, А.
   Убить нельзя простить : роман / Антон Чиж. - Москва : Издательство "Э", 2015. - 352 с.
31.84.4УКР6
   В25Вдовиченко, Г.К.
   Купальниця : роман / Галина Вдовиченко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 240 с.
32.84.4УКР6
   Г95Гурницька, Н.З.
   Мелодія кави у тональності кардамону : історія забороненого кохання : роман / Наталія Гурницька. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 400 с.
33.84.4УКР6
   Ж15Жадан, С.В.
   Життя Марії : [поетична збірка] / Сергій Жадан. - [Чернівці] : Meridian Czernowitz, 2015. - 184 c.
34.84.4УКР6
   К59Кокотюха, А.А.
   Чорний ліс : українські хроніки 1943 року : роман / Андрій Кокотюха. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 304 с.
35.84.4УКР6
   М32Мастєрова, В.М.
   Суча дочка : роман / Валентина Мастєрова. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 240 с.
36.84.4УКР6
   Р59Рогашко, А.В.
   Осіннє Рондо місячної ночі : роман / Алла Рогашко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 208 с.
37.84.4УКР6
   С14Сайко, О.
   Кав'ярня на розі : [роман] / Оксана Сайко. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. - 172 с.
38.84.4УКР6
   С45Скрябін, К.
   Я, Шонік і Шпіцберген : [повість, пісні 2006-2014 рр.] / Кузьма Скрябін. - Харків : Фоліо, 2015. - 122 с.
39.84.4УКР6
   Ш66Шкляр, В.М.
   Чорне Сонце : збірка / Василь Шкляр. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 304 с.
40.84.4УКР6=РОС
   П56Пономаренко, С.А.
   Темный ритуал : роман / Сергей Пономаренко. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2015. - 400 с.
41.84.4УКР6=РОС
   Ч-49Чёрная, С.
   Доверься мне - я буду рядом : [роман] / Соня Чёрная. - Донецк : БАО,КРИСТАЛЛ БУК, 2015. - 288 с.
42.84.4УКР6=РОС
   Ю19Южный, Б.
   Хитровка-воровская малина : роман / Борис Южный. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2015. - 288 с.
43.85.125
  О-65Оригамі.Квіти. - Харків : Віват, 2015. - 24 с.
44.85.125
    О-65Оригами.Лучшие модели. - Харьков : Виват, 2015. - 24 с.
45.85.126
   Т19Тарасова, О.О.
   Таємничий світ ляльки-мотанки. - Київ : Либідь, 2015. - 200 с.
46.85.14
   Ш71Шматова, О.В.
   Самоучитель по рисованию акварелью : экспресс-курс обучение с нуля шаг за шагом / Ольга Шматова. - Москва : Эксмо, 2015. - 80 с.
Коментарі: Залишити коментар
 
X