Слідкуйте за нами

22-09-2015


 

    Нова книга Володимира Лиса «Камінь посеред саду» - це психологічний детектив, який заставляє замислитися.
Андрія Трояна знайшли мертвим у саду. Поряд з ним лежав величезний камінь, який колись приніс сюди його батько. Що це – убивство? Самогубство?
    Автор назвав цей твір «внутрішнім детективом». Тільки детектив цей досить незвичайний. Тому що слідство веде… сама жертва! Глибоке психологічне проникнення в душевний стан людини, яка відчуває, що заблукала десь у життєвих поворотах, може допомогти кожному з нас зрозуміти, як вибратися з лабіринту нездійснених мрій, невідбутих обіцянок і спізнілого жалю…


 

   

    Культовий письменник ХХ століття Хантер С.Томпсон став класиком американської конткультури.
    Його роман «Ромовый дневник» став основою сценарію фільму майстра «незалежного» кіно Брюса Робертсона з Джонні Деппом та Аароном Екхартом в головних ролях.
Пуерто-Ріко. Острів, на якому неможливо працювати – а можливо зійти з розуму, спитися або закохатися. Або – все одразу.
Тут тепла компанія журналістів проводить час в місцевому барі, де вони п’ють ром та ведуть бесіди про те, як дійшли до такого життя. Тут молодий репортер Пол Кемп отримує важливі професійні та життєві уроки. Тут нудно та нічого роботи. Саме тому те, що починалося, як лінивий південний адюльтер, семимильними кроками наближається до справжньої трагедії…
    Кохання, ром, смерть – а що, взагалі, потрібно ще?...


 

   
    Новий роман
Олега Роя «Фантомная боль» теж порушує вічні питання.
    Уявіть: після смерті, на шляху в небуття вам надають можливість повернутися до життя та прожити ще 30 літ та 3 роки. 
    Але є одна умова – треба виправити фатальну помилку. Яку – не кажуть. Пропонують згадати самому. Відмінна можливість, чи не так? Погоджується і Олексій. Та тільки, щоб згадати свою помилку, йому необхідно приміряти на себе долю трьох людей, які загинули одночасно, упізнати свою та переграти минуле. Задача каверзна, спокуслива та відповідальність колосальна.
Раптом візьмеш на себе хрест більший, ніж був у тебе до цього?


 

 


    В літературі багато письменників – лікарів: Чехов, Булгаков… Хто продовжує цей славний рід сьогодні. 
    Хто переховується під псевдонімом Марія Воронова? Це відомий хірург, кандидат медичних наук, автор операційних методик, і… романів про кохання.
    Шлюб за розрахунком – в чому його плюси і мінуси для героїв роману «Мой бедній богатій мужчина».
Медична сестра позбулася бідності, а власник модної клініки пластичної хірургії – від самотності. Та Діана не почувається господаркою великого дому, Розенберг не бачить в ній близького друга і продовжує сумувати по померлій першій дружині. Значить, щасливий шлюб без кохання неможливий в принципі?
 Ні Діана, ні її чоловік не знають відповіді на це питання. Та життя приготувало для них тяжкі випробування, які можна витримати тільки разом. Ось тоді і зрозуміло, чи правильний був розрахунок. 

Коментарі: Залишити коментар
 
X