Слідкуйте за нами

21-01-2020
  Довгопол, Н.О.  Прокляте небо : роман / Наталія Довгопол. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 379 с.

  Середина XVII століття. Київщина. У селі мірилом усього є фізична праця, будь-яка інакшість вважається хибою. Тому мати намагається позбутися Євки ще немовлям. Але стосовно малої доля має свої плани. Дівчинка виживає і потрапляє служити в маєток пана. У неї дар — схильність до астрономії. Вона буквально читає небо, як розгорнуту книжку. Але незабаром у житті Євки з’являється панський вчитель Орест. Потай одружившись, молодята втікають до Києва. Тепер на дівчину чекає довгий шлях випробувань та спокути. Хто залишиться поруч, а хто зрадить? І що скажуть зорі тій, яка єдина вміє їх читатати?..
  Жадан , С.В. Господь симпатизує аутсайдерам : 10 книг віршів / Сергій Жадан. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 495 с.

  Книга «Господь симпатизує аутсайдерам» — це 10 поетичних збірок під однією обкладинкою — найповніше на сьогодні зібрання творів українського поета. Від 1995-го до 2014-го — вірші з 10 видань, велика кількість з яких навіть не лишилося у друкованому виді та продажі.
  До книги увійшли твори з: «Цитатник» ,«Пепсі», «Балади про війну і відбудову» , «Історія культури початку століття», «У.Р.С.Р.», «Марадона», «Ефіопія», «Лесбійки» , «Вогнепальні й ножові», «Месопотамія». 
  З нагоди виходу збірки Жадан зазначив: «Книга містить всі вірші, які я написав, крім „Життя Марії". Книга цікава хоча б тим, що дає можливість подивитись, як це все виглядало 20 років тому, і наскільки все це змінилося сьогодні. Для мене це дуже важлива збірка, як це дивно не звучить — це як родинний альбом, в якому є фото всіх твоїх рідних та близьких».
  Дациери, С. Убить Отца : [роман] / Сандроне Дациери. - Санкт-Петербург : Азбука, [2019]. - 507 с.

  В парке в пригороде Рима исчез ребенок. Недалеко от места, где мальчика видели в последний раз, найдено тело его матери. Следователи подозревают главу семейства. Прибывшая на место преступления Коломба Каселли категорически не согласна с официальной версией.
  Однако ей приходится расследовать дело частным образом, ведь после трагических событий, связанных с гибелью людей в парижском ресторане, она готова подать в отставку. И все же руководитель отдела знакомит Коломбу с Данте Торре, экспертом по пропавшим без вести лицам и жестокому обращению с детьми. Говорят, что он гений, хотя его дедуктивные способности осложнены многочисленными фобиями и паранойей, поскольку в детстве Данте тоже похитили.
  Поиски быстро прекратили, и полиция сочла, что мальчик погиб. На самом деле он много лет провел в заточении, в силосной башне, и единственным, кого он видел за долгие годы, был таинственный человек, скрывавший свое лицо. Данте называл его Отцом. И в новом деле об исчезновении ребенка явно проступает почерк "Отца".  Абгарян, Н.Ю. Дальше жить : [повесть] / Наринэ Абгарян. - Москва : АСТ, [2019]. - 253 с.

  Это сборник рассказов о земляках Манюни — жителях армянского приграничного городка Берд в годы военного противостояния в Нагорном Карабахе и сегодня. Жители этого приграничного городка все так же готовят кавурму, собирают мед, пекут хлеб и ткут ковры, хотя жизнь каждого навсегда разделена на до и после войны. Гордые, свободные, простые и добрые люди, которые знают, как быть счастливыми всю жизнь… В наши дни город все тот же — февральские снегопады и запах меда на окрестных полях в сентябре, добродушные и упрямые старики. Только вот жизнь эта уже другая. 
  "Писать о войне — словно разрушать в себе надежду. Словно смотреть смерти в лицо, стараясь не отводить взгляда. Ведь если отведешь — предашь самого себя. Я старалась, как могла. Не уверена, что у меня получилось. Жизнь справедливее смерти, в том и кроется ее несокрушимая правда. В это нужно обязательно верить, чтобы дальше — жить".
  Кокотюха, А.А. Таємне джерело : роман / Андрій Кокотюха. - Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, [2019]. - 314 с.

  Коли прагматичний і скептичний Ігор Князевич починав розслідування серії загадкових убивств, він навіть не здогадувався, що сліди приведуть його до прадавнього Чорного лісу, де струмить таємне джерело. Добру людину, якщо вірити народним оповідкам, вода з нього може оживити. А лиху, із чорним серцем, — убити. Люди зникають, а джерело зберігає свою таємницю. Та чи до снаги Князевичу розплутати цей міфічний клубок?  Кокотюха, А.А.  Пригоди Клима Кошового : [романи] / Андрій Кокотюха. - Київ : Довженко Букс, 2019. - 665 с.


  ≪Адвокат із Личаківської≫ — перший із циклу ретродетективів автора, місцем дії якого обрано Львів. 1908 рік. Молодий киянин Клим Кошовий дивом вирвався з тюрми й тікає від переслідувань царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція — біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав сумнівних друзів та могутніх ворогів. Самогубство чи вбивство? Правда приголомшить Клима та його відданого друга Йозефа Шацького.
  ≪Привид із Валової≫ — друга книга серії. 1909 рік. У кишені трупа, знайденого у будинку на вулиці Валовій, виявили візитівку Клима Кошового. Офіційно смерть сталася через нещасний випадок. Але той дім має у Львові недобру славу: кажуть, у ньому вже понад сто років блукає привид Чорної пані…
  ≪Автомобіль із Пекарської≫ — третій роман із циклу про Кошового. 1911 рік. У центрі міста у власному розкішному авто знайдено мертвою доньку нафтового магната. У вбивстві підозрюють її таємного коханця. Клим разом з Йозефом Шацьким розкривають брудні таємниці з життя міської аристократії, і таке розслідування категорично не подобається впливовій красуні Магді Богданович.


Курков, А.Ю. Війна : [романи] / Андрій Курков. - Харків : Фоліо, 2019. - 632 с.
До цієї книжки увійшли твори Андрія Куркова, які пов’язані однією темою — війною.
«Щоденник Майдану та війни» — особистий щоденник автора, фіксоване відображення життя у Києві та країні, доповнений записами про перипетії на сході України, в Криму, роздумами про війну, про те, як і чим, за його баченням, живе окупований Донбас останні роки.
А у романі «Сірі бджоли» розповідається про життя пенсіонера сорока дев’яти років Сергій Сергійовича, який живе у селі Мала Староградівка, що знаходиться у так званій сірій зоні. Головна його турбота — як і куди з настанням весни відвезти подалі від війни своїх бджіл. Відвезти туди, де не стріляють, щоб згодом у меду не було присмаку війни...  Лобусова, И.И. Чужая кожа : [роман] / Ирина Лобусова. - Харьков : Фолио, 2019. - 442 с.


  Познакомившись со знаменитым фотографом Виргом Сафиным, провинциальная журналистка Тамара получает приглашение переехать в столицу, тем самым полностью изменив свою жизнь.
  Вирг Сафин — самая загадочная звезда современности. Его личность невероятно таинственна, никто не знает его настоящего имени, истории появления в мире шоу-бизнеса. Но многие верят, что его уникальные фотографии обладают мистическими свойствами и, обнажая тайную сущность человека, предсказывают судьбу. Некоторые пытались разгадать секретную технику Вирга Сафина, но…
  С первых же дней пребывания в доме Сафина Тамара, получившая новое имя Мара, погружается в мир странностей и тайн. В доме есть даже башня, вход в которую запрещен всем обитателям дома, в том числе и Маре. Это студия фотографа.
Потеряв голову от страсти к таинственному художнику, Мара дает себе слово проникнуть в студию-башню и разгадать страшную тайну Вирга Сафина. К этому подталкивают и внешние обстоятельства: Витольд Комаровский — друг и деловой партнер фотографа зверски убит в собственном доме, а в организации убийства подозревают самого Сафина.


 

  Мелек, Ш. Кёсем-султан. Заговор : роман / Ширин Мелек. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 300 с.


  Власть над Османской империей в руках молодого султана Мустафы. Но он фактически не правит. Кёсем-султан, жена покойного султана, и ее верные помощницы занимаются реальными делами государства, выстраивая хитрые политические схемы. Кёсем намерена укрепить свою власть любыми способами. На престол должен взойти ее сын Мурад. Но враги готовят покушение на принца… Те, кто еще вчера клялись Кёсем в верности, сегодня готовы всадить нож в спину повелительнице. В руках бывшей рабыни и невольницы власть над великой Османской империей. Однако тот, кто высоко летает, однажды может разбиться вдребезги…
  Кіз, Д. Відверто про Клавдію : роман / Деніел Кіз. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 316 с.

  Вона зізналася у вбивстві, якого не скоїла. Чи скоїла?..
Її звали Клавдія Яско. Колись вона звернулася до Деніела Кіза з проханням написати книжку за її історією…
  У 1978 році в місті Колумбус, штат Огайо, сталося жорстоке вбивство. Клавдія зізналася, що вбивця — вона. Проте події у її викладі не відповідають висновкам слідчої групи. Хоча низка подробиць з її вуст вражає точністю: їх міг знати лише той, хто перебував на місці злочину. Дівчину заарештували, та вбивства продовжилися. Клавдія вперто доводить свою провину, плутається у свідченнях. Вона має дивну особливість, якої сама не усвідомлює. Ким Клавдія є насправді? І чи є вона взагалі? Бо все, що відбувається довкола неї, — ілюзія. І чомусь вона стала занадто реальною.


  Єргович, М. Батько : [роман] / Мілєнко Єргович. - [Чернівці] : Книги-XXI, [2019]. - 191 с.


  Ця книжка є «малою історією» свого часу, способу, в який люди таїлися одне перед одним, суспільних укладів і традицій колишньої Юґославії, родинної мімікрії й приватного пекла в домівках знатних громадян тієї фальшивої епохи. Єрґович розповідає про себе, свою родину, свою країну, якої більше не існує, та про довгу дорогу від образи до прощення.
  «Батько» – це, можливо, роман, а може, й есей чи мемуари. Написаний за правилами фікційної прози – однак те, про що Єрґович розказує у цій книжці, не є фікцією. У певному сенсі «Батько» є «малою історією» свого часу, способу в який люди таїлися одне перед одним, суспільних укладів і традицій колишньої Юґославії, родинної мімікрії й приватного пекла в домівках знатних громадян тієї фальшивої епохи. Розпочата наступного після смерті батька письменника дня, ця надзвичайна й захоплива книга розповідає про національні й приватні зради, про особисті конфлікти, що розгортаються на тлі війни на Балканах, про близькість і стіну між сином і батьком, про вибачення і те, що вибачити неможливо, про вмирання від мук і страху. Оповідь сина, який не любив свого батька, про батька який не любив свого сина. Приголомшливо щира, мудра книжка.


  Гордер, Ю.  Світ Софії : роман про історію філософії / Юстейн Гордер. - Львів : Літопис, 2019. - 535 с. 

  «Світ Софії» – це роман про історію філософії. Головна героїня – чотирнадцятирічна дівчинка Софія знаходить у поштовій скриньці листа від загадкового філософа, в якому лише два запитання «Хто ти?» і «Звідки взявся світ?». Саме ці питання завжди цікавили людство. З них і почалася мандрівка дівчинки у світ філософії, починаючи від мислителів Стародавньої Греції і аж до філософів сучасності. Захоплююча мандрівка інтелекту і уяви дає чудову нагоду читачеві різного віку подорожувати слідами великих мислителів, відкриваючи таємниці загадкового та багатозначного світу Софії, Світу Мудрості.
  Роман Юстейна Ґордера – світовий бестселер.  Невідоме Розстріляне Відродження : антологія / уклад. Ю.Винничук. - Харків : Фоліо, 2019. - 761 с.

 
  Голодомор - не єдина трагедія українського народу. Друга не менша трагедія - знищення мозку нації, адже коли знищується мозок нації, то це веде до її жахливого занепаду.
  У біографічних довідках про авторів, твори яких увійшли до антології "Невідоме Розстріляне Відродження", не подано причин арешту та кримінальних статей, за якими їх судили: всі вони однакові - якщо не УВО (Українська Військова Організація), яка "ставила своєю метою організацію контрреволюційних повстанських сил", то "активна контрреволюційна діяльність, спрямована на повалення Радянської влади і встановлення української буржуазно-демократичної республіки", а то й зовсім безглузді - замах на членів уряду, праця на іноземну контррозвідку і т.д. Більшість прізвищ цих письменників невідомі ширшому колу читачів, і майже усі твори. які увійшли до цієї антології, публікуються вперше після загибелі їхніх авторів.
  На читача чекають цікаві відкриття. Повість Петра Голоти "Алькегаль" дуже нагадує легендарний твір Венедикта Єрофєєва "Москва - Пєтушкі", де герой перебуває у постійному контакті з алкоголем, переживаючи різні пригоди. У повісті Сергія Жигалки "Нарцис і Геркулан" героями стали двоє чортів. Повість Бориса Тенети "Гармонія і свинушник" була свого часу засуджена як наклеп на совєтську дійсність і заборонена. Антисовєтським виявилося також оповідання Петра Ванченка "Оповідання про гніду кобилу", автор змушений був навіть каятися, що написав його.
  Читачеві цікаво буде також познайомитися з невідомими раніше поезіями Людмили Старицької-Черняхівської і рідного брата Василя Чумака - Миколи, фантастичним оповіданням Олекси Слісаренка та багатьма іншими творами, які не втратили своєї цінності й актуальності і в наш час.


  Николаи, М.  Шоколадная вилла : роман / Мария Николаи. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 478 с.

  Любовь — как шоколад:горечь лишь усиливает сладость. 
  Юдит мечтала работать на шоколадной фабрике своего отца Вильгельма Ротмана. Она любит экспериментировать, создавая новые вкусы, вплетая в сладость новые оттенки. Но, чтобы спасти предприятие от банкротства, Ротман собирается выдать дочь за избалованного сына банкира фон Брауна. Девушка в отчаянии. Судьба оказывается горькой на вкус. Правда, иногда это лишь усиливает сладкое послевкусие. Неожиданно в жизни Юдит появляется мужчина. Он так же, как и она, влюблен в шоколад. Быть может, вместе им удастся создать нечто удивительное? Открыть новый вкус… или новую любовь.  Сенор, Д. Країна стартапів : історія ізраїльського економічного дива / Ден Сенор, Сол Сингер. - Київ : Yakaboo publishing, 2019. - 358 c.


  Ізраїль - маленька країна, яка майже не має переваг на географічній і економічній мапі світу. Їй лише 60 років, населення - 7,1 млн людей, немає суттєвих корисних копалин, а довкола - хаос Близького Сходу. І тим не менше, саме ця маленька країна за короткий проміжок часу стає однією з передових держав світу. У чому секрет такого перевтілення? Це заслуга особливостей національного характеру, загартованого історією духу, розуму чи просто збіг обставин? На ці питання дає відповідь американський інвестор Ден Сенор книгою «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива». 

 

1.                         

001.894

Й75     Йоріш, А. Нехай будуть з вами інновації. Як ізраїльська винахідливість рятує світ. - Київ : Yakaboo publishing, 2019. - 270 с.

2.                         

004.43

Д45     Дікінз, Р. Scratch. Кодування для майбутніх програмістів. - [Київ] : [Видавнича група КМ-БУКС], [2019]. - 96 с.

3.                   

101

Б28      Батлер-Боудон, Т.  50 видатних творів. Філософія : ваш короткий шлях до найважливіших ідей буття, істини та сенсу : [цитати з відомих книг] / Том Батлер-Боудон. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2019]. - 454 с.

4.                         

101(37)

С31     Сенека, Л.А.  Діалоги. - Львів : Апріорі, 2019. - 315 с.

5.                       

159.922.6

Д72     Дракермен, П.  Дорослих не буває. Історія дорослішання на середині життя : [життя після 40] / Памела Дракермен. - Київ : Yakaboo publishing, 2019. - 285 с.

6.                         

159.922.7

Ш28    Шаткін, Д.П.  Народжені бути вільними. Чиму підлітки ризикують та як захистити їх від небезпек. - Київ : Книголав, 2019. - 303 с.

7.                         

271.2(477)

І-90     Історія Української Православної Церкви. - Харків : Фоліо, 2019. - 243 с.

8.                         

316.3(4)

І-90     Історія європейської ментальності. - Львів : Літопис, 2019. - 631 с.

9.                         

316.6

Е71     Еріксон, Т. В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти. - Харків : Фоліо, 2019. - 251 с.

10.             

316.7

К90     Кулеба, Д.І. Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот. - Київ : Книголав, 2019. - 381 с.

11.             

355(477)

З-63     Зіненко, Р.А. Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії. Ч.1. 7-24 серпня 2014 року. - Харків : Фоліо, 2019. - 445 с.

12.             

355(477)

З-63     Зіненко, Р.А. Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії. Ч.2. 25-31 серпня 2014 року. - Харків : Фоліо, 2019. - 475 с.

13.             

355(477)

М89    Музика, М.І.  Савур-Могила : військові щоденники / Максим Музика, Андрій Пальваль, Петро Потєхін. - Київ : Довженко Букс, 2019. - 315 с.

14.               

376

Б17      Базима, Н.В.  Розвиток мовлення дітей з аутизмом. - Київ : Літера ЛТД, 2019. - 143 с.

15.             

376

М29    Мартиненко, І.В.  Комунікативний тренінг для дошкільників з порушеннями мовлення. - Київ : Літера ЛТД, 2019. - 119 с.

16.              

398(=161.2)

К67     Корній, Д.  Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 347 с.

17.              

531/534

К15     Кайку, М.  Гіперпростір. Наукова одіссея крізь паралельні світи, викривлений простір-час і десятий вимір. - Львів : Літопис, 2019. - 399 с.

18.              

628.4.03

Е71     Еріксен, Т.Г.  Сміття і люди. Зворотний бік споживання. - Київ : Ніка-Центр, 2019. - 221 с.

19.             

7(100)

Г93      Гук, Ф. Галерея пройдисвітів : історія мистецтва й арт-дилерів / Філіп Гук. - [Київ] : ArtHuss, [2019]. - 327 с.

20.             

76

Е60     Емброуз, Г. Основи. Графічний дизайн 01. Підхід і мова : [довідник] / Гевін Емброуз, Найджел Оно-Біллсон. - Київ : ArtHuss, 2019. - 191 с.

21.             

821(410)

Г21      Гарріс, Д. Шоколад : роман / Джоан Гарріс. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 316 с.

22.             

821(44)

Л80     Лоти, П. Азиаде ; Госпожа Хризантема : [романы] / Пьер Лоти. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 349 с.

23.           

821(470)

Ч-59    Чиж, А.  Королева брильянтов : [роман] / Антон Чиж. - Москва : [Эксмо], 2019. - 445 с.

24.             

821(477)

А72     Антологія української готичної прози : у 2 т. Т.1. - Харків : Фоліо, 2019. - 601 с.

25.             

821(477)

А72     Антологія української готичної прози : у 2 т. Т.2. - Харків : Фоліо, 2019. - 600 с.

26.              

821(477)

В48     Винк, Т. Нет ничего сильнее любви : роман / Таня Винк. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 254 с.

27.             

821(477)

Д43     Дзюба, С.В. Заборонений. Історія життя і боротьби Василя Стуса : [роман] / Сергій Дзюба, Артемій Кірсанов. - [Харків] : Фабула, [2019]. - 176 с.

28.             

821(477)

К93     Курков, А.Ю. Різдвяний сюрприз : [оповідання, роман] / Андрій Курков. - Харків : Фоліо, 2019. - 738 с.

29.              

821(477)

К96     Куява, Ж.В. Говори, серце, не мовчи : роман / Жанна Куява. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 269 с.

30.              

821(477)

М36    Махно, В.І. Околиці та пограниччя : вибрані есеї 2011-2018 / Василь Махно. - Київ : Yakaboo publishing, 2019. - 236 с.

31.             

821(477)

С57     Содомора, А. Сльози речей : новели, образки, медитації / Андрій Содомора. - Львів : ЛА "Піраміда", 2019. - 170 с.

32.             

821(477)

Ш92    Шторм, М. Сердце Арктики : роман / Михаил Шторм. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 235 с.

33.               

821(477).09

П16     Панченко, В.Є. Літературний ландшафт України. ХХ століття. 50 "слайдів". - [Київ] : [Ярославів Вал], [2019]. - 523 с.

34.             

821(477).09

Р50      Максим Рильський : до 125-річчя з дня народження М.Т.Рильського / [авт.-упоряд. В.Є.Панченко, В.Л.Колесник]. - Харків : Фоліо, 2019. - 377 с.

35.             

821(73)

А50     Аліфіренка, К. Я завжди писатиму у  відповідь. Як один лист змінив двоє життів : [роман] / Кейтлін Аліфіренка, Мартін Ганда, Ліз Велч. - Київ : Книголав, 2019. - 367 с.

36.             

913(479.22)

Л63     Листи від пана Тукана з Грузії. - Київ : Видавничий дім "Маміно", 2019. - 27 с.

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X