Слідкуйте за нами

23-12-2019
  Кідрук, М.І. Де немає Бога : роман / Макс Кідрук. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 478 с.

  Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?
  Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви... Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них — рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.
  «Де немає Бога» — новий роман Кідрука — спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.


  Талан, С.О. Когда прошлое впереди : роман / Светлана Талан. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 220 с.

  Полина никогда не забудет того, что произошло с ней в юности. Сейчас она успешная женщина. А тогда — запуганная девочка, с мольбой смотревшая в глаза трем насильникам. Но они не пожалели ее. Как и она не пожалела потом свою дочь, оставив малышку в роддоме. Полина хотела забыть свое прошлое. Она сбежала в другой город, в другую жизнь. Но разве можно убежать от себя? Полина едва не попадает в ДТП. Ее спасает незнакомая девушка. В ее лице Полина вдруг видит такие знакомые и родные черты… Но это невозможно. Она сожгла все мосты. Тогда почему в сердце еле слышно затрепетала надежда?
  Шкляр, В.М. Треба спитати у Бога : новели, есеї, спогади / Василь Шкляр. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 315 с.

  Ця збірка містить новели та оповідання Василя Шкляра, написані переважно у 1970-х роках. Цікаві колоритні характери, захопливі події та спостереження за людськими вчинками занурюють нас у самобутній світ раннього Шкляра. До книжки також увійшли неординарні, напрочуд відверті спогади автора про видатних письменників, з якими він був у дружніх взаєминах. Розлоге інтерв’ю зі Шклярем, яке взяв у нього В’ячеслав Кириленко, — це своєрідна автобіографічна повість автора «Чорного Ворона», яка проливає світло на його життя, творчість, у тому числі й на літературний доробок, представлений у цій книжці.
  Кінг, С.  Аутсайдер : роман / Стівен Кінг. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 586 с.


  Тренер молодіжної бейсбольної команди, викладач англійської, чоловік та батько двох доньок. Усе це про Террі. Так, про таких кажуть «класний чувак», з таким усі хочуть дружити і такому не бояться позичити грошей. Так, Террі крутий. А ще — убивця. Це ж він вчинив ту моторошну наругу над нещасним одинадцятирічним хлопчиком? Так, він. Хто б міг подумати, Террі, хто б міг подумати… Поліція має усі докази. А Террі — залізобетонне алібі: на момент убивства він перебував у іншому місті. Та як людина може бути у двох місцях одночасно?
Що відбувається в містечку? Тут живе дещо жахливе. Те, що, напевно, може набувати людської подоби. Чи те, що нарешті скинуло з себе маску людини та почало свої криваві жнива…


  Даценко, Ю. Пастка для різника : роман / Юрій Даценко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 318 с.


  Джеком Різником, одну за одною вбиває жінок легкої поведінки, щоразу дивним чином вислизаючи з рук поліції.
  Кілька років по тому. Проскурів. Молодий лікар-хірург Яків Ровнєр отримує від поліції запрошення на експертизу трупа 1888 рік. Лондон. 
  Місто трусило немов у лихоманці. Таємничий незнайомець, прозваний у народі дівчини-повії. Побачене вражає його. Така жорстокість притаманна самому дияволові. Поліція швидко оголошує справу розкритою. Проте відбувається ще одне вбивство… Яків розуміє: слідчі лише марнують час, і береться за власне розслідування. Куди воно заведе молодого хірурга? І що означає незрозумілий напис, знайдений на стіні поблизу тіла другої жертви? Чи мають стосунок до вбивств проскурівські масони і які таємниці приховує місцева знать? З певних причин Яків має підстави вважати, що у подільській провінції орудує той самий Джек Різник…


  Андрейчикова, Е.А. Тени в профиль : роман / Елена Андрейчикова. - [Чернівці] : Meridian Czernowitz, 2019. - 398 c.


  Це психологічний роман-трилер, заснований на реальних подіях.
  Коли головний герой підписує робочий контракт і переїжджає до Саудівської Аравії, він ще не підозрює, що за любовний зв’язок із жінкою їх обох тут може чекати смертна кара. Цей факт мають підтвердити четверо свідків – і тоді вже ніщо не зупинить правосуддя. Але заборона кохання тільки посилює потяг, тож обоє героїв мимоволі опиняються втягнутими у вир почуттів без права на втечу.


  Расселл, Г.  Рік хюге по-данськи. Секрети найщасливішої країни у світі. - Харків : Віват, 2019. - 414 с.

  Легка й дотепна історія про переїзд успішної лондонської кар’єристки в данську провінцію, а ще про секрети найщасливішої країни світу й пошуки хюґе — комфортного й безтурботного життя. Гелен Расселл відверто пише про плюси й мінуси країни, досліджуючи найдрібніші нюанси: освіта і виховання дітей, баланс між роботою та дозвіллям, лібералізм поглядів і сексизм, дизайн оселі, смачнючі булочки й навіть правила підіймання прапора. Ця історія надихає на те, щоб скористатися з чужого успішного досвіду та змінити на краще світ і себе.  Вольямс, Д. Малий мільярдер : [роман] / Девід Вольямс. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2019]. - 219 с.


  У Джо є багато причин бути щасливим. Десь мільярд, насправді. Річ у тім, що Джо дуже багатий. Реально дуже-дуже багатий. У Джо є власний гоночний трек, боулінг, кінотеатр і армія домашньої прислуги. Джо найбагатший дванадцятирічний хлопчик на світі, але почувається він геть нещасливим. Чому? Тому що має мільярд грошей... і жодного друга.
  Про дружбу, перше захоплення і... усвідомлення, що найкращі речі в житті - безкоштовні.


  Михалкова, Е.И. Бумажный занавес, стеклянная корона : [роман] / Елена Михалкова. - Москва : АСТ, [2019]. - 351 с.

  Асе Катунцевой можно только позавидовать: выиграла не просто ужин с кумиром всей страны, а еще и в кругу звезд первой величины! Кто же знал, что вечеринка, начинавшаяся так хорошо, закончится убийством, а блистающий мир шоу-бизнеса, стоит взглянуть на него попристальней, покажет ей свои самые неприглядные стороны. Да еще в скандал внезапно оказывается замешан частный детектив Сергей Бабкин. Вдвоем с Макаром Илюшиным им придется погрузиться в расследование, чтобы осколки стеклянной короны, соскользнувшей с головы поп-идола, не поранили тех, кто ни в чем не виноват. Какие тайны оберегают от посторонних глаз любимцы публики? Действительно ли жизнь звезд так беззаботна и радужна, как кажется из зрительного зала? И что скрыто за богато украшенным бумажным занавесом? 
  Полякова, Т.В. Дневник чужих грехов : [роман] / Татьяна Полякова. - Москва : [Издательство "Э"], [2019]. - 314 c.

  Чужие грехи – самое интересное для обывателя, но порой и самое опасное. Ведь за некоторые из них — убивают... Анна возвращается на хутор, доставшийся ей в наследство, где она когда-то была невероятно счастлива, единственный раз в жизни — полюбив. Но и в этом тихом и отдаленном месте кипят страсти и происходят настоящие преступления — по дороге со станции убита молоденькая девушка. А ведь Анна ехала с ней в электричке. Значит, убийца находился совсем рядом. Спустя несколько дней часы с руки той девушки загадочным образом оказались на крыльце Анны вместе с букетом цветов. Что это: предупреждение или угроза? Анна, кажется, знает, кто за этим стоит. Нужно успеть: найти, предупредить, спасти… И та далекая и близкая любовь всей жизнь — не отпускает…
  Етвуд, М. Оповідь служниці : роман / Маргарет Етвуд. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 270 с.


  Ти не маєш права читати, писати і бігати вранці. Тобі не можна працювати, володіти якою-небудь річчю і прагнути чогось. Тобі заборонено любити. Бо ти – Служниця…
  У Республіці Гілеад повноцінні права мають лише Командори та їхні Дружини, у яких є право вибирати коханок для своїх чоловіків. Мета — народження дітей. До цього здатна тільки кожна сота жінка в Гілеаді. Їх, Служниць, збирають по всій країні, а потім вони проходять курс підготовки, аби бути гідними виносити дитя офіцера.
  Одна зі Служниць — Джун. Колись вона мала коханого чоловіка і доньку. А тепер сенс її життя — підкорятися законам Гілеаду… Проте Джун не така, як усі. Жінка розуміє, що відбувається, вона хоче втекти і ще здатна любити…  Далай-лама  Книга радості. Вічне щастя в мінливому світі. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 398 с.

  Світові духовні лідери, лауреати Нобелівської премії миру, Далай-лама і Десмонд Туту діляться секретами, що допоможуть поглянути на себе і власне життя по-новому. Автори навчать, як досягти духовної гармонії, розкажуть про причини виникнення негативних емоцій і про те, як давати їм раду. Радість закладено в кожному з нас, це почуття не залежить від соціального статусу, матеріального добробуту, сім’ї чи кар’єри. Стань щасливішим уже сьогодні! 

 

1.                         

159.9

Б51      Бернетт, Д. Наш дивакуватий мозок : [розповідь невролога про те, що відбувається у вашій голові] / Дін Бернетт. - Харків : Віват, 2019. - 382 с.

2.                         

159.922.7

К26     Карпачов, Д. Як дати дитині все без грошей і зв'язків. - Київ : [Агенція ІРІО], 2019. - 254 с.

3.                                 

159.922.7

П30     Петрановська, Л.В. Таємна опора : емоційний зв'язок у житті дитини. - Харків : Віват, 2019. - 222 с.

4.                                 

355(477)

М69    Михайлишин, І.Я. Танець смерті. Щоденник добровольця батальйону "Донбас". - Харків : Фоліо, 2019. - 315 с.

5.                         

355.48(497.6)"1993/1995"

Є69     Єргович, М. Жертвам сниться велика воєнна перемога. Журналістські хроніки (1993-1995). - Київ : Видавничий дім "Комора", 2019. - 429 с.

6.                         

51

С86     Строгац, С. Екскурсія математикою. Як через готелі, риб, камінці і пасажирів зрозуміти цю науку. - Київ : Наш формат, 2019. - 256 с.

7.                         

52

Г59      Гокінг, С. Найкоротша історія часу. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 159 с.

8.                         

52

П18     Парновський, С.Л. Як влаштовано Всесвіт. Вступ до сучасної космології. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 245 с.

9.                                 

530

М98    Мюллер, Р. Фізика часу. Усе відбувається зараз. - Київ : Наш формат, 2019. - 340 с.

10.             

613.2

М82    Москоні, Л. Їжа для мозку. Наука розумного харчування. - Київ : Наш формат, 2019. - 336 с.

11.             

614.8

Г12      Габбард, Д. Перша невідкладна допомога своїми руками. Що робити, якщо швидка не поспішає. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 332 с.

12.             

621.791

П69     Практика сварочных работ в домашних условиях. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 314 с.

13.              

628.4.03

Т48      Ткачук, Г. Книжка про сміття. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 131 с.

14.             

629.4

С57     Содомка, М. Як прокласти залізницю : технічна казка з часів парової епохи / Мартін Содомка. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 68 с.

15.                     

658

Б59      Біденко, С. Книга юного підприємця. 9 детальних планів своєї справи для підлітків. - Харків : [ВГ "Основа"], 2019. - 144 с.

16.             

725.94(477-25)

К95     Кучерук, О.С. Пам'ятники від слова пам'ять. Історичні розвідки. - Київ : Парламентське видавництво, 2019. - 374 с.

17.                     

75(44).071.1

Ю50    Юнгер, М.Дж.Ю. Пікассо : живопис, що шокував світ. - [Харків] : Фабула, [2019]. - 445 с.

18.                     

75(492).071.1

Б98      Бюттнер, Н. Ієронім Босх. Видіння і кошмари. - [Харків] : Фабула, [2019]. - 143 с.

19.             

75(492).071.1

Р60      Роддам, Д. Це Ван Гог. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 80 с.

20.                     

784(477)

П27     Пересунько, Т. Культурна дипломатія Симона Петлюри : "Щедрик" проти "русского мира". Місія Капели Олександра Кошиця (1919-1924). - Київ : Видавничий дім "АртЕк", 2019. - 311 с.

21.              

792(477)(=411.16)

М47    Мелешкіна, І.  Мандрівні зорі в Україні. Сторінки історії єврейського театру. - [Київ] : ДУХ І ЛІТЕРА, 2019. - 303 с.

22.             

792.7(477).071.2"19/20"

П16     Панасов, І. Кузьма Скрябін. - Київ : Агенція "ІРІО", 2019. - 127 с.

23.             

7:069](477)

К71     Космолінська, Н.  Гра в музей : цікава мандрівка Львівською  національною галереєю мистецтв ім. Бориса Возницького / Наталія Космолінська, Ірина Магдиш. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 133 с.

24.                     

811.111

П44     Подоляк, О.С.  #callmeukrainian. Дидактична гра. - Київ : Видавничий дім "Перше вересня", 2019. - 117 с.

25.             

811.111(075)

Х28     Хацко, О.С. Мишеня Лінк : [навч. посіб.] відповідає вимогам чинної програми з англ. мови / Оксана Хацко. - Київ : Арій, [2019]. - 47 с.

26.                     

811.162.1(075.4)

Г86      Гродзовская, А.Г. Польский без репетитора : самоучитель польского языка / Гродзовская Анна Геннадиевна. - [Москва] : ООО "Хит-книга", 2019. - 316 с.

27.              

811.162.1(076.6)

М32    Мастиляк, В.І. Легенди про Польщу : книжка для читання польською мовою / Віта Мастиляк. - Тернопіль : Підручники і посібники, 2019. - 46 с.

28.                     

82-84

М89    Мудрість передвічна. Афоризми давніх українських мислителів XI-XIX ст.. - Київ : Кліо, 2019. - 439 с.

29.                     

821(410)

Ф79     Форд, Ф.М. Хороший солдат : історія пристрасті : [роман] / Форд Медокс Форд. - Київ : Знання, [2019]. - 269 с.

30.                     

821(477)

Г83      Гридін, С.В. Дорослі зненацька : [повість] / Сергій Гридін. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 136 с.

31.             

821(477)

Р26      Рафєєнко, В.В. Мондегрін (пісні про смерть і любов). - [Чернівці] : Meridian Czernowitz, 2019. - 190 c

32.                     

821(477.53)

Я47     Яковлєва, Л.А. Первісні пригоди дівчинки Уди та мамантеняти Мо : [казка] / Людмила Яковлєва. - [Полтава] : [Астрая], [2019]. - 30 с.

33.             

821(73)

М15    МакДональд, М. Супермегакласна книжка цікавезних завдань від Джуді Муді : [щоденник] / Меган МакДональд. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 96 с.

34.                     

913(520)

Ф12     Фаб'яновська-Міцик, З. Банзай. Японія для допитливих. - Львів : Урбіно, 2019. - 159 с.

35.                     

929(100)(092)

Л78     Лоренс, С.  Дивовижні жінки. Першопроходиці, які не побоялися вирізнятися з-поміж інших : [життєписи 50 жінок] / Сандра Лоренс. - [Київ] : КМ Букс, [2019]. - 127 с.

36.                     

929(100)(092)

П88     Пуї, Ж.-Б. Енциклопедія неуків, бунтівників та інших геніїв. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 139 с.

37.                     

930.1

Х20     Харарі, Ю.Н. Homo Deus. За лаштунками майбутнього. - Київ : BookChef, 2019. - 510 с.

38.              

930.85(100)

Д14     Даймонд, Д. Колапс. Чому одні суспільства занепадають, а інші успішно розвиваються. - Київ : Видавнича група КМ-БУКС, [2019]. - 687 с.

39.              

930.85(100)

Х20     Харарі, Ю.Н. Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 540 с.

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X