Слідкуйте за нами

03-12-2019
Кініллі, Т. Список Шиндлера : роман / Томас Кініллі. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 427 с.
Світовий бестселер, удостоєний Букерівської премії та екранізований Стівеном Спілбергом!
В основу роману лягли спогади в`язня краківського гетто, приреченого на смерть і врятованого Шиндлером.
Успішний бізнесмен Оскар Шиндлер відкриває в Кракові фабрику з виготовлення посуду. Для нього євреї з гетто і табору Плашув — просто дешева робоча сила. Однак зовсім скоро він відчуває безмежну повагу та співчуття до своїх робітників. Коли людей з Плашува починають перевозити до Аушвіцу, Оскар за допомогою свого друга, Іцхака Штерна, складає список тих, кого він нібито бере на фабрику.
До нього увійшли понад тисячу людей, приречених на смерть. Аби врятувати їх, Шиндлер не шкодував ані грошей, ані сил, ані часу.


Майєр, С. Аптекар : роман / Стефані Майєр. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 525 с.
Вона працює на владу США, і про це майже нікому не відомо. Вона — одна з найкращих секретних агентів. Настільки секретних, що їй навіть не потрібне ім’я. Єдина людина, якій вона довіряла, — мертва. Незабаром помста має дійти й до неї…
Вона знає про всі загрози й розуміє: треба готуватися до найжорстокішого бою, де на кону — власне життя. Але несподівана зустріч порушить її плани…

Пратчетт, Т.  Морт : роман із циклу "Смерть". Кн.1 / Террі Пратчетт. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 303 с.
Роман «Морт» підциклу «Смерть» відкриває цикл серії «Дискосвіт», у якому головним персонажем є Смерть. Та це не означає, що книжка моторошна, адже у світі Террі Пратчетта Смерть рибалить, філософує, любить кошенят і смачні страви, мріє про відпустку і врешті просто виконує свою роботу: доправляє душі в інший світ. Думки про відпочинок спонукають Смерть обрати собі в підмайстри сільського хлопця Морта. Чи впорається незграбний та не дуже здібний до господарювання Морт із завданнями по ту сторону життя і чи зможе опанувати непростий фах Смерті? Таке учнівство обіцяє хлопцеві кар’єрне зростання, поліпшення іміджу, розширення кругозору та численні відрядження. Однак Мортові співчутливість і романтичні захоплення можуть не тільки завадити роботі, а й поставити під загрозу цілісність світобудови.


Ільченко, О.Є. Місто з химерами : [роман] / Олесь Ільченко. - Київ : Видавничий дім "Комора", 2019. - 261 с.
Роман Олеся Ільченка «Місто з химерами» дозволяє повернутись в часі і зануритись у життя Києва початку ХХ століття: зазирнути за лаштунки театру Соловцова, зустріти Ларису Косач в Музеї старожитностей, випити гарячого шоколаду в кафе «Семадені», поспостерігати за будівництвом Миколаївського костелу і навіть політати аеропланом разом із Ігорем Сікорським. Уважні читачі й читачки дізнаються про загадки життя відомого будівничого Владислава Городецького і разом з героями роману отримають можливість розкрити головну таємницю Києва. Що означає «зловісний трикутник»? Чому його було створено? Що знаходиться в центрі цього трикутника? Чому небезпека чатує над старим містом і чи справді вона вже в минулому?


Винничук, Ю.П. Нічний репортер : [роман] / Юрій Винничук. - Харків : Фоліо, 2019. - 235 с.
Події повісті  «Нічний репортер» відбуваються у Львові в 1938 році. Журналіст Марко Крилович, якого прозвали «нічним репортером» за його нічні репортажі з життя міського дна, береться розслідувати вбивство кандидата в президенти міста. При цьому він потрапляє в різноманітні як любовні, так і кримінальні пригоди, інколи ризикуючи життям.Маркові неофіційно допомагає комісар поліції Роман Обух, якого начальство відсторонило від розслідування вбивства. А тим часом у справу втручаються німецькі й совєтські шпигуни, розслідуванням зацікавлюється також польська контррозвідка. Окремий інтерес виявляють і кримінальні кола.Перед нами постає мальовничий і яскраво описаний злочинний світ тогочасного Львова, шинки-мордовні, батяри, заклади для повій. Читачеві доведеться разом з героями розплутувати загадку за загадкою на тлі тривожного настрою львів’ян, які живуть у передчутті війни
Гримич, М.В. Клавка : роман / Марина Гримич. - Київ : Нора-Друк, 2019. - 334 с.
Дія роману Марини Гримич «КЛАВКА» відбувається у Спілці письменників України і в київському письменницькому будинку РОЛІТ у 1947 році, коли відбувся сумнозвісний Пленум, відомий в історії розгромом української літератури, зокрема паплюженням Юрія Яновського та Максима Рильського. Але мало хто знає, що розправою над цими двома класиками не обмежилось: українських літераторів — колег по перу, сусідів по дому — нацьковували одне на одного, користуючись їхніми амбіціями. Учасники подій по-різному вийшли з нелегкої етичної ситуації — хто з високо піднятою головою і посмішкою на устах, а хто в ганьбі і досмертних докорах сумління.
Клавка, секретарка Спілки письменників, знає про письменників усе, а драматичні події відбуваються на її очах. Паралельно в її досить одноманітному житті старої дівки відбуваються кардинальні зміни: вона опиняється в центрі любовного трикутника — між відповідальним працівником ЦК КП(б)У і молодим письменником, який щойно повернувся з фронту.
Літературне життя 1940-х, повоєнний Київ, Євбаз, комунальна квартира — це те тло, на якому розгортається динамічний сюжет.
Дністровий, А.  Б-52 : роман / Анатолій Дністровий. - Київ : Видавничий центр "Академія", 2019. - 256 с.
Сорокарічний Мирослав Шефер — блискучий аналітик і топ-менеджер іноземного холдингу в дохіпстерському Києві — живе на повну, рятуючись від кризи середнього віку в гулянках й алкоголі. Круті знайомства й тусовки. Друзі, в компанії з якими багато що можна собі дозволити. Коктейль ситуацій нічного життя. Полювання на життєвий досвід жінок, який він використовує як матеріал для своїх п’єс. Його не відпускає і заводить у внутрішній конфлікт давня мрія стати драматургом. Заради неї Шефер нехтує кар’єрою, переступає через ілюзії шефа й кидає роботу. Якийсь час йому здається, що все відбувається так, як того хотів і до чого йшов — його талант побачили й оцінили. І як тільки він безоглядно закохується в юну анархо-феміністку Варю Кропоткіну, його світ перевертається з ніг на голову. Шефер більше не володіє ситуацією — любовна залежність б’є його нещадно. А тим часом країна вибухає проти авторитарної влади. Кожен робить свій вибір. Епоха безтурботних нічних загулів і важкого алкогольного шоту «Б-52» вибивається із сил.


Курков, А.Ю.  Бікфордів світ : [роман] / Андрій Курков. - Київ : Довженко Букс, 2019. - 378 с. 
«Бікфордів світ» – це дуже серйозна та дуже сумна казка, сюжет якої складно переказати. Головні її теми – пам'ять і страх. Пам'ять про дитинство, розчарування у реальному світі, побоювання будь-яких змін, відсутність бажань, комплекс провини і безсилля перед життям. Роман жорсткий, абсурдний, проте цілком логічний. Ми всі прив'язані до бікфордового шнура в цьому вибуховому світі й тягнемо його за собою все життя.

Нікуліна, А.О. Сіль для моря, або Білий Кит : роман-буря / Анастасія Нікуліна. - Харків : Віват, 2019. - 222 с.
Чотирнадцятирічна Ліза не знаходить спільної мови ані з батьками, ані з однокласниками. Здається, єдині, хто її розуміють, - це море і хлопець під загадковим ніком Білий Кит. А ще дивна Анна, яка вчить: "Головне не те, що зовні, і не ті, хто навколо. Головне, що в тебе всередині". Чи випадкова їхня зустріч? Чи зустрінуться Ліза і Білий Кит? І хто кого порятує, коли настане час відплати? Ця історія про довіру, зневіру і про любов. Вона про нас із вами - дорослих і юних, розумних і наївних, романтиків і прагматиків. Зрештою, ця книжка про те, що сенс життя не в тому, щоб ставати сіллю для моря.

Сенцов, О.Г. Жизня : [збірка автобіографічних оповідань] / Олег Сенцов. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 157 с. 
«Жизня» — збірка автобіографічних оповідань. Це книжка для всіх, хто досі не знайшов відповіді на запитання, чому Олег допомагав українським військовим у Криму, чому відкрито говорив про розв’язану Росією війну в Україні, чому розпочав голодування і не просив про помилування. Ці тексти знайомлять нас з автором у період важливих для нього внутрішніх пошуків і змін, коли він прагне зрозуміти, хто він, яким шляхом піде далі і з якого більше ніколи не зійде.
Це перша публікація творів Олега Сенцова в перекладі українською мовою, що подаються поруч із російськомовними оригіналами. Це надзвичайно важлива для Олега книжка, і, навіть перебуваючи в ув’язненні, він активно брав участь у її виданні.

Браун, Д. Втрачений символ : роман / Ден Браун. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 606 с.
Інтелектуальний трилер із карколомним сюжетом, у якому сюрпризи очікують на кожному повороті! 
Роберта Ленґдона, символознавця з Гарварду, терміново запрошують прочитати лекцію в будинку Капітолію у Вашинґтоні. Але замість вишуканої публіки професор знаходить п’ять таємничих символів, витатуйованих на відрізаній руці його наставника — масона Пітера Соломона. Ленґдон опиняється в центрі подій за лаштунками одного з найвпливовіших міст Америки. Усе, що здавалося знайомим, перетворилося на сповнений тіней таємний світ, у якому масонські секрети та доти невідомі одкровення неначе ведуть до однієї надзвичайної та неможливої правди. Інколи потрібно змінити лише кут зору, щоб побачити світло.


Кінні, Д.  Щоденник слабака. Записник Грега Гефлі : [роман у малюнках] / Джеф Кінні. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2019]. - 223 с.
Книги серії «Щоденник слабака» Джефа Кінні — це легка, проста та зрозуміла, цікава та дуже оптимістична дитяча література, яка захопить юного читача, мотивуватиме його ніколи не здаватися і не опускати руки, які б випробування не спіткали його. Це багатогранні історії, сповнені відмінного авторського гумору Джефа Кінні. І хоч ці книги для дітей молодшого і середнього шкільного віку, та вони будуть цікаві як дітям так і дорослим.
Кінг, С. Воно : роман / Стівен Кінг. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 1341 с.
Колись давно семеро підлітків лицем до лиця зіткнулися із невимовним Жахом — і змогли перемогти. Але багато років по тому істота, що не має імені, повертається, щоб помститися… Воно наче випірнуло з нічних кошмарів. Воно живиться страхом і ненавистю. Воно причаїлося всюди… Старі друзі мусять зустрітися з Ним і знову зазирнути у вічі справжньому жаху…


Анонім. Жінка в Берліні. - Київ : Видавничий дім "Комора", 2019. - 300 с.
Впродовж восьми тижнів, з 20 квітня по 22 червня 1945 року, 34-літня берлінська журналістка, залишившись із невеликою групою сусідів у багатоквартирному будинку без їжі, електрики, газу й води, провадила щоденні записи свого досвіду виживання у плюндрованому Червоною Армією місті. В результаті постав унікальний літературний та історичний пам’ятник, якому в мемуаристиці Другої світової війни належить почесне місце — поруч із щоденниками Анни Франк, Віктора Клемперера та Мічігіко Хачійя.
Кмітлива, спостережлива, сповнена вітальних сил і непохитного здорового глузду, героїня-оповідачка «Жінки в Берліні» стала голосом безсловесних мільйонів жінок, яким випало відбудовувати життя з руїн, у матеріально й морально знищеному світі.


Кідрук, М.І. Заради майбутнього : оповідання / Макс Кідрук. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 300 грн. 
«Ця книга не про ядерну зиму, тотальне винищення людства чи який-небудь інший апокаліпсис. «Заради майбутнього» — це збірка різних історій. Ну, тобто реально різних. Більшість написано задовго до виходу книги, найдавніші — ще 2011-го, і лише три з десяти — «Р61», «Знову і знову» та «Заради майбутнього» — опубліковано вперше. Решта були надруковані у різноманітних колективних збірках і журналах (і щось мені підказує, що мало хто з вас читав їх усі). У збірці є все: горор, техно, містика, гостросоціальні та гумористичні оповідання. Не раз упродовж читання у вас паморочитиметься голова від зміни настрою та темпу оповіді. Але зрештою хороша збірка оповідань, на мою думку, якраз і має вражати своєю неоднаковістю, інакше це вже буде не збірка, а…
Неважливо.
Просто перегорніть першу сторінку і почніть. А я, поки ви читатимете, піду працювати над новим романом…», — Макс Кідрук.
Кіз, Д. Таємнича історія Біллі Міллігана : роман / Деніел Кіз. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 508 с.
Цього ранку він прокинувся від того, що лягаві вдерлися в будинок і звинуватили у зґвалтуванні трьох жінок. Але він упевнений, що не робив цього! Принаймні не пам’ятає. Але чому? Можливо, якась із двадцяти трьох особистостей, що мешкали у його свідомості, замовчувала цей факт? Психіатри ще не стикалися з такою хворобою. Чи скоїв Мілліган усі ці злочини, чи він талановитий актор, який пошив усю Америку в дурні?
Таємнича історія заснована на реальних подіях. Деніел Кіз особисто спілкувався з Біллі, а також з усіма, хто був причетний до цієї справи.

 1.

001(092)

С32     Сердюк, М. Ілон Маск. - Київ : Агенція "ІРІО", 2019. - 143 с.

 2.

004.42

С50     Смаль, Ю. Як я була ботом. - Київ : Видавничий дім "Комора", 2019. - 150 с.

 3.

159.9

Б51      Берн, Е. Ігри, у які грають люди : світовий бестселер із психології стосунків / Ерік Берн. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 256 с.

 4.

159.922.7

М19    Малихіна, М.С. Дитина у світі емоцій. - Харків : Видавнича група "Основа", 2019. - 153 с.

 5.

159.923

Ф83     Франкл, В. Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 159 с.

 6.

159.94

Г74      Гоулман, Д. Емоційний інтелект. - Харків : Віват, 2019. - 508 с.

 7.

159.96

Ф91     Фромм, Е. Втеча від свободи. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 285 с.

 8.

271.2

Щ92    Щоткіна, К. Хроніки Томосу : ["Своя церква" : шлях українців до автокефалії] / Катерина Щоткіна. - Харків : Віват, 2019. - 302 с.

 9.

271.2(477)(092)

О-60    Опанасенко, О. Любомир Гузар. - Київ : Агенція "ІРІО", 2019. - 157 с.

10.

398(38)

М91    Мустафін, О.Р.  Золоте руно. Історія заплутана в міфах. - Харків : Фоліо, 2019. - 152 с.

11.

502.1(477.53-21Кре)

Е45     Екологічна мережа Кременчука. - [Кременчук : Б.в., 2019]. - 26 с.

12.

502/504

К82     Криж, З.  Екологічні казки. - [Київ : Український культурний фонд, 2019]. - 163 с.

13.

52

В67     Воллімен, Д. Професор Астрокіт і неосяжний космос. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 67 с.

14.

572

Р18      Райх, Д.  Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК. - Київ : Наш формат, 2019. - 367 с.

15.

574(477.53-21Кре)

Д58     Довгострокова комплексна програма "Екосистема зеленого міста Кременчука" на період до 2030 року. - [Кременчук : Б.в., 2019?]. - 20 с.

16.

611/612

В29     Венблад, М.  Ось як працює тіло людини всередині та зовні. - Харків : Віват, 2019. - 99 с.

17.

614.8

К14     Казьміна, С.В. Нестрашна енциклопедія безпеки для дорослих та дітей. Як навчити дитину правильної поведінки без залякувань і погроз. - Харків : Видавнича група "Основа", 2019. - 93 с.

18.

629.33(092)

Ф79     Форд, Г. Моє життя та робота. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2019]. - 310 с.

19.

796.332(477)(092)

П16     Панасов, І. Валерій Лобановський. - Київ : Агенція "ІРІО", 2019. - 127 с.

20.

811.161.2

К49     Клименко, Н. Українська легко!. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 283 с.

21.

821(410)

Г29      Гейман, Н. Океан у кінці вулиці : [роман] / Ніл Гейман. - [Київ] : КМ Букс, [2019]. - 254 с.

22.

821(44)

Ш73    Шмітт, Е.-Е.  Мадам Пилінська і таємниця Шопена : [роман] / Ерік-Емманюель Шмітт. - Львів : [Видавництво Анетти Антоненко], [2019]. - 95 с.

23.

821(450)

Д40     Джеронімо Стілтон. Відкриття Америки : [комікс : з історичними фактами] / [пер. з іт.]. - [Львів] : Ірбіс Комікси, [2019]. - 48 с.

24.

821(450)

Д40     Джеронімо Стілтон. Динозаври наступають : [комікс : з історичними фактами] / [пер. з іт.]. - [Львів] : Ірбіс Комікси, [2019]. - 48 с.

25.

821(450)

Д40     Джеронімо Стілтон. Перша миша на Місяці : [комікс : з історичними фактами] / [пер. з іт.]. - [Львів] : Ірбіс Комікси, [2019]. - 48 с.

26.

821(450)

Д40     Джеронімо Стілтон. Слідами Марко Поло : [комікс : з історичними фактами] / [пер. з іт.]. - [Львів] : Ірбіс Комікси, [2019]. - 48 с.

27.

821(450)

Д40     Джеронімо Стілтон. Таємниця Сфінкса : [комікс : з історичними фактами] / [пер. з іт.]. - [Львів] : Ірбіс Комікси, [2019]. - 48 с.

28.

821(450)

Д40     Джеронімо Стілтон. Хто викрав "Мону Лізу"? : [комікс : з історичними фактами] / [пер. з іт.]. - [Львів] : Ірбіс Комікси, [2019]. - 48 с.

29.

821(477)

І-19     Іваничук, Р.І. Місто : повісті / Роман Іваничук. - Харків : Фоліо, 2019. - 249 с.

30.

821(477)

І-36     Іздрик, Ю.Р. Меланхолії : [поезії] / Іздрик. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 303 с.

31.

821(477)

Б81      Бондар, А.В. Церебро : [мала проза] / Андрій Бондар. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 114 с.

32.

821(477)

К67     Корній, Д. Поруч з тобою : збірка / Дара Корній, Наталка Доляк, Міла Іванцова. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 223 с.

33.

821(477)

Л87     Лущевська , О. Залізний вовк : [повість] / Оксана Лущевська. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 128 с.

34.

821(477).09

Д43     Дзюба, І.М. Є поети для епох : Ліна Костенко про свій і наш з вами час. І про світове безчасся / Іван Дзюба. - Київ : Либідь, 2019. - 141 с.

35.

821(477).09

У95     Ушкалов, Л.В. Моя Шевченківська енциклопедія : із досвіду самопізнання. - [Київ] : ДУХ І ЛІТЕРА, [2019]. - 559 с.

36.

821(477.53-21Кре)

В38     Весняний вернісаж : поезія / [упоряд. Т.Цибульська]. - Кременчук : [ПП Щербатих О.В.], 2019. - 52 с.

37.

821(71)

О-58    Ондатже, М. Англійський пацієнт : роман / Майкл Ондатже. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 301 с.

38.

821(73)

П49     Поланік, Ч. Бійцівський клуб : роман / Чак Поланік. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 254 с.

39.

821(73)

К41     Кінг, С. Кладовище домашніх тварин : роман / Стівен Кінг. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 398 с.

Коментарі: Залишити коментар
 
X