Слідкуйте за нами

06-03-2019
  Костина, Н. Последняя Золушка : роман / Наталья Костина. - Харьков  : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 301 c.

  Как стать принцессой и попасть в сказку? Достаточно просто записаться в элитный загородный клуб. Тут любая хорошенькая Золушка найдет своего богатенького принца. Вальяжный ритм жизни в клубе нарушает мрачное известие — умирает очень богатый клиент. А чуть попозже тонет в реке одна из девушек. На первый взгляд, эти события никак не связаны, но все говорит о том, что в клубе есть тот, кто в буквальном смысле играет жизнями куколок-золушек. Тот или, возможно, та, кто создал совершенную и хитрую схему, в которой клиенты и клиентки клуба — лишь пешки…


  Крепостная. Без права на любовь : [кинороман] / [лит. обр. И.Назаренко]. - Харьков  : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 397 с.

  Юная Катерина красива, умна и волею своей крестной матери воспитана как барышня благородных кровей. Но для всего мира она лишь чужая собственность, крепостная самого богатого помещика в Нежине, Червинского. Случайная встреча с пылким и благородным дворянином Алексеем Косачем стала для девушки самым счастливым событием в жизни.
  Но стоит ли Катерине мечтать о большем, если хозяйский сын Григорий готов на все, лишь бы заполучить такую красивую игрушку в свое безраздельное пользование, а за малейшее непослушание строптивую девицу могут продать, обменять, проиграть в карты или просто убить? И готов ли будет Алексей бороться за свою избранницу, когда узнает, что она — никто, просто имущество без прав на желания, мечты и… любовь.  Аткінсон, К. За лаштунками в музеї : [роман] / Кейт Аткінсон. - Київ : Наш формат, 2018. - 350 с.


  Дебютний роман Кейт Аткінсон, що одразу став книжкою року за версією Вітбредівської премії (нині премія Коста).
    Головна героїня роману, Рубі Леннокс, починає опис життя від моменту зачаття, та з ходом сюжету виявляється, що розповідь про будь-кого із нас треба починати значно раніше: особиста історія нерозривно переплітається з великими подіями доби, міста складаються з нашарувань усіх епох, у які вони існували, а будь-яка сім’я принаймні наполовину складається з родинних скелетів у шафі.  Абгарян, Н.Ю. З неба впало три яблука : повість / Наріне Абгарян. - Київ : Рідна мова, 2018. - 310 с.

 История одной маленькой деревни, затерянной высоко в горах, и её немногочисленных обитателей, каждый из которых немножко чудак, немножко ворчун и в каждом из которых таятся настоящие сокровища духа.
  Соболева, Л.П. Желтые розы для актрисы : [роман] / Лариса Соболева. - Москва : АСТ, [2018]. - 383 с.

  Саша - актриса небольшого провинциального театра. Многие коллеги завидуют ее успехам на сцене, но для Саши это мелочи - она любит свою работу и, в целом, очень довольна жизнью. 
  Однажды у Саши появляется тайный поклонник, который регулярно присылает ей в подарок желтые розы. Не сразу замечает Саша, что цветы в букетах перевязаны траурной лентой, не сразу понимает, что это нехороший знак… И то, что казалось лишь странностями ее воздыхателя, превращается в страшный сон наяву. 
  Ей страшно находиться в театре, играть на сцене, ходить по улицам - отовсюду может прийти смерть. Саша пытается выяснить, кто присылает букеты, но тщетно. А что, если тот, кто желает ей зла, человек из недалекого прошлого? Саша вспоминает о непростой ситуации, в которой когда-то находилась, и понимает, что отголоски тех событий могут привести ее прямо в руки убийце.

  Жадан, С.В. Антена : [80 нових віршів] / Сергій Жадан. - [Чернівці] : Meridian Czernowitz, [2018]. - 299 с. 

  «Антена» 80 нових віршів, написаних автором упродовж останніх двох років. Невідомо, на чому тримається чутливість «Антени», але це 80 спроб упіймати коливання повітря, вловити перетікання в просторі невидимих радіохвиль, відчути на дотик час, у якому ми живемо, яким ми дихаємо, який ми проговорюємо. Час, кожен доторк до якого лишає опік. Час, у якому приватні щоденникові записи можуть виявитися воєнною хронікою, а біблійні історії ранковими новинами.


  Кокотюха, А.А. Темна вода : роман / Андрій Кокотюха. - Київ : Нора-Друк, 2018. - 271 с.

  Спокій бази відпочинку на березі Десни порушено. У мальовничому Тихому Затоні один за одним гинуть рибалки. 
  Обставини гибелі більш ніж загадкові. Старі люди кажуть, що це прокляте місце, де панують потойбічні сили. А може, вся ця містика – справа рук людських, породження збоченого розуму чи хитрого розрахунку? 
  Відповідь на ці питання хоче знайти колишній опер Віталій Мельник. Але варто йому наблизитися до тихого Затону, як його власне життя опиняється в небезпеці. Які ж таємниці ховає в собі темна вода? Розв’язка, як завжди, несподівана.
 За роман "Темна вода” Андрій Кокотюха у 2006 році отримав першу премію Всеукраїнського літературного конкурсу "Коронація слова»


  Цаплієнко, А.Ю. Стіна : [роман] / Андрій Цаплієнко. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. - 573 с.

 У фантастичному романі Андрія Цаплієнка перед читачем постають два постапокаліптичні суспільства, одне з яких упевнено торує прогресивний шлях розвитку, а інше — просто деградує. Автор переконаний, що ментальність і тяглість традицій дуже мало змінюються впродовж століть. Герої роману — українці та росіяни, носії яскравих національних рис — перебувають у постійному напруженому антагонізмі. Війна між ними йде відразу на кількох рівнях — від збройних сутичок до зіткнень душ та внутрішніх переконань. А Дикі Поля, які залишаються після великих і малих протистоянь, — це як незагойні рани, ракові пухлини: вони продовжують кровоточити, демонструючи людству, що війна породжує тільки війну.

  Аллен, С.Э. Сахарная королева : [роман] / Сара Эдисон Аллен. - Москва : Иностранка, [2018]. - 380 c.

  Джози Сиррини живет в небольшом курортном городке вместе с деспотичной матерью и мечтает о путешествиях и приключениях. Она мучительно застенчива, у нее нет друзей, и единственное, что как-то скрашивает ее серую жизнь, - это сласти и любовные романы, которые она тайком от матери поглощает в неимоверных количествах, спрятавшись у себя в гардеробной. В один прекрасный день, заглянув в свой тайник за очередной порцией сладкого, она обнаруживает там Деллу Ли Баркер, местную скандалистку и возмутительницу спокойствия, и с этого мгновения размеренная жизнь Джози превращается в головокружительную череду невероятных событий, часть которых можно объяснить разве что волшебством... 
  Впервые на русском языке новый роман от автора бестселлера "Садовые чары"!

  Стивенс, Ч. Никогда тебя не отпущу : роман / Чеви Стивенс. - Харьков  : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 380 с.
 
  Одиннадцать лет назад Линдси с маленькой дочерью сбежала от своего мужа, тирана и ревнивца. Ей казалось, что она отпустила все свои страхи, начав новую жизнь: открыла собственный бизнес и даже встретила новую любовь. Но Линдси чувствует, что за ней следят. Кто-то все ближе и ближе подбирается к ней, угрожает её бойфренду, запугивает. А после проникает в дом… И самое страшное: дочь Софи оказывается в опасности. Линдси догадывается, кто стоит за этим. Тот, кто всегда говорил ей: «Я тебя слишком люблю, чтобы позволить тебе уйти». Тот, кто никогда ее не отпустит…


  Білінський, В.Б. Україна-Русь : історичне дослідження : у 3 кн. Кн.1 : Споконвічна земля. - Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, [2018]. - 381 с.


  Автор на основі історичних документів, літописів, спогадів мандрівників, досліджень сучасних археологів, істориків доводить неперервність розвитку українського етносу, починаючи від VI тисячоліття до нашої ери, Трипільської культури, а потім Зарубинецької, Черняхівської, Київської і т. д.
  Книга адресується широкому колу читачів: науковцям, викладачам вишів, шкільним учителям, студентам, учням старших класів і всім, хто бажає знати правду про минуле.
  Черчілль, В. Спогади про Другу світову війну. Т.1 : скорочений варіант 6-х томів "Другої світової війни" з епілогом автора про повоєнні роки, написаним для цієї книжки / Вінстон Черчілль. - [Київ] : Видавництво Жупанського, [2018]. - 494 с. 

  «Спогади про Другу світову війну» – найвагоміший доробок відомого політичного і державного діяча Вінстона Черчілля у царині літератури, за який він 1953 року отримав Нобелівську премію. Аналізуючи перебіг Другої світової війни, а також усі її ключові події, Вінстон Черчілль подає напрочуд широку і детальну панораму останньої великої війни, яка охопила майже увесь світ. Зайве казати, що дуже багато акцентів у цій праці розставлені геть інакше, ніж до цього звикло радянське і навіть пострадянське суспільство. Тому це видання буде особливо корисним не лише для вивчення подій і механізмів Другої світової війни, а й для кращого розуміння різниці в їхній інтерпретації, яка широким історично-культурним ровом і досі пролягає між російсько-радянським табором і рештою цивілізованого світу.
  Стил, Д. Злой умысел : [роман] / Даниэла Стил. - Москва : [Издательство "Э"], 2018. - 413 с.

 Грейс Адамс пришлось многое пережить, прежде чем она стала супругой преуспевающего адвоката Чарльза Маккензи. Когда он решил заняться политикой, журналисты начали ворошить прошлое его красавицы жены, и на поверхность всплыли ужасающие подробности прежней жизни Грейс: предательство матери, жестокость отца, тюрьма и другие полные драматизма события. Но Грейс не привыкла падать духом, она решает бороться за право быть счастливой во что бы то ни стало.

  Робертс, Н. Лицо в темноте : роман / Нора Робертс. - Харьков  : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 429 с.

  Он был рядом все это время, пряча свое настоящее лицо…
  Жизнь маленькой Эммы была сущим адом: мать-алкоголичка, постоянные избиения и нищета. Все это продолжалось до тех пор, пока отец Эммы, легендарный рок-музыкант, не забрал ее в другую жизнь, похожую на сказку: ласковая мачеха, заменившая мать, покой и уют. А потом появился Даррен — любимый сводный братик. Но однажды ночью сказка превратилась в кошмар… Прошли годы, Эмма пережила несчастливый брак и нашла утешение в объятиях верного друга Майкла. Однако так и не смогла забыть страшную трагедию, которая разбила ей сердце: убийство брата. Тогда маленькая Эмма стала единственным свидетелем преступления, но потеряла память в результате падения. Теперь ей предстоит вспомнить: чье лицо она видела в темноте той страшной ночи и почему оно кажется ей таким знакомым?..


  Шила, А. Жінка війни : [оповідання] / Анна Шила. - Харків : Фоліо, 2018. - 314 с.


  Книга «Жінка війни» — перше в історії України видання, де збройне протистояння на теренах нашої країни розглядається через історії жінок. Оповідання написано на основі інтерв’ю з 25 жінками — парамедиками, волонтерами, журналістами, військовослужбовцями, які вирушили на Схід боронити свою Вітчизну. Авторка розповідає про вистраждані долі героїнь, але водночас кожна з них — це символічний образ, у якому втілено життя й емоції багатьох жінок-воїнів. Їхніми вустами говорить Україна. Це голос, який варто почути і до якого варто дослухатися.


  Тур-Коновалов, К. Крути 1918 : кінороман / Костянтин Тур-Коновалов. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 221 с.

  Драматична історія про героїзм українських юнаків, заснована на реальних подіях 
  Вони хотіли кохати та жити, але взяли до рук зброю та стали на захист Батьківщини.
Січень 1918 року видався по-справжньому холодним. От-от на Київ мали рушити більшовицькі загони. Сини генерала контррозвідки УНР Андрій та Олекса опиняються серед оборонців залізничної станції Крути. Такі схожі, але й такі різні брати, обоє до нестями закохані у курсистку Софію, брати без роздумів рушили захищати Україну. Раптом стається непередбачуване: спалахує повстання на заводі «Арсенал». І на боротьбу із заколотом направляють елітні боєздатні частини. Супроти вишколеного війська Муравйова на станції крути лишаються тільки необстріляні студенти і юнкери. Ходять чутки, що серед українських загонів є агент більшовиків, який передає інформацію «червоним». Андрій ще не знає, що йому добре відоме обличчя зрадника… У горнилі бою, не шкодуючи власних життів, змагаючись за незалежність та любов. Сто років тому, як і сьогодні, без страху та сумнівів вони підуть у бій захищати найдорожче…
1.                 

004(092)

С50     Сміт, Д.  Думати, як Білл Гейтс. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 206 с.

2.                 

005

К94     Кусумано, М.А.  Стратегії геніїв. П'ять найважливіших уроків від Білла Гейтса, Енді Гроува та Стіва Джобса. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 256 с.

3.                 

005

Ш73    Шмідт, Е.  Як працює Google. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 304 с.

4.                 

028

А31     Адлер, М.Дж.  Як прочитати книгу : [посібник] / Мортімер Дж. Адлер, Чарльз Ван Дорен. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 454 с.

5.                         

159.9

К21     Карачина, М.  Never stop. - Львів : Видавнича група КМ-БУКС, 2018. - 216 с.

6.                 

159.9

М50    Менсон, М. Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем. - Київ : Наш формат, 2018. - 158 с.

7.                 

159.9

Ш26    Шарма, Р.  Монах, який продав свій "Феррарі". - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 220 с.

8.                 

159.922.7

С34     Сігел , Д.  Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини. - Київ : Наш формат, 2018. - 263 с.

9.                 

24

Д15     Далай-лама  Серце медитації. У пошуках глибинної усвідомленності. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 143 с.

10.             

304(485)

Е45     Екерстрьом, Л.А. Лагом. Шведські секрети щасливого життя. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 191 с.

11.             

304(489)

В43     Викинг, М. Hygge. Секрет датского счастья. - Москва : КоЛибри, [2018]. - 287 с.

12.                     

316.4

В66     Вокер, Н. Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки. - Харків : Віват, 2018. - 79 с.

13.             

327(100)"16/19"

К44     Кіссинджер, Г. Дипломатія : [історія дипломатії XVII-XX ст.] / Генрі Кіссинджер. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 863 с.

14.             

331

С48     Слотер, А.-М. Між двох вогнів. Чому ми й досі обираємо між роботою та сім'єю. - Київ : Наш формат, 2018. - 282 с.

15.             

373.3/.5(480)

В66     Вокер, Т.Д. Як навчають у Фінляндії. Найкраща шкільна освіта. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 230 с.

16.             

51

Б46      Бенджамін, А. Магія математики. Як знайти x і навіщо це потрібно. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 350 с.

17.             

52

Г59      Гокінг, С. Великий замисел. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 205 с.

18.                     

53(092)

С50     Сміт, Д. Думати, як Альберт Ейнштейн. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 205 с.

19.             

53(092)

Т36      Тесла, Н. Мої винаходи.Автобіографія. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. - 130 с.

20.                     

629.7(092)

М15    Маккалоу, Д. Брати Райти. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 255 с.

21.             

811.161.2

А21     Авраменко, О.М. 100 експрес-уроків української : [посібник] / Олександр Авраменко. - Київ : Книголав, 2018. - 184 с.

22.             

821(410)

І-97     Ішігуро, К. Похований велетень : роман / Кадзуо Ішігуро. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. - 370 с.

23.             

821(410)

В14     Вайброу, І. Капосна книжка Малого Вовчика : [повість] / Іан Вайброу. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. - 143 с.

24.                     

821(477)

Г95      Гургула, І.В. Мапуче : новели / Ігор Гургула. - Київ : Український письменник, 2018. - 461 с.

25.             

821(477)

І-36     Іздрик, Ю.Р. Після грози : [поетична збірка] / Іздрик. - [Чернівці] : Мeridian Czernowitz, 2018. - 227 с.

26.             

821(477)

Б28      Бату, Д. Франческа.Повелителька траєкторій : [хроніки] / Дорж Бату. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. - 298 с.

27.                     

821(477)

С59     Сокольник, С. Горизонт подій : обрана поезія та проза / Серго Сокольник. - Київ : Друкарський двір Олега Федорова, 2018. - 234 с.

28.             

821(477.53)

К12     "Кабул" : шлях мужності : спогади про Валерія Боняківського - художника і воїна. - Полтава : Полтавський літератор, 2018. - 166 с.

29.             

821(477.53)

Х17     Хало, О.І. Світ на долоні : вибране / Ольга Хало. - Полтава : Дивосвіт, 2018. - 148 с.

30.             

821(477.53-21Кре)

Є60     Ємець, О.О. Зажиття : [вірші] / Олександр Ємець. - [Харків : НТМТ, 2018]. - 39 с.

31.             

821.111(73).09

Д47     Дірборн, М. Гемінгвей. - Київ : Наш формат, 2018. - 640 с.

32.              

94(100)

Г60      Голвей, Т. Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови, які змінили наш світ. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 476 с.

33.                     

94(100)

Д14     Даймонд, Д. Зброя, мікроби і сталь : витоки нерівностей між народами. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 508 с.

34.                     

94(100)

П81     Промови, що змінили світ. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 324 с.

35.             

94(477)"14/17"

П39     Плохій, С. Козацький міф. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 400 с.

36.                     

94(477)"19/20"

В99     В'ятрович, В.М. (Не)історичні миті. Нариси про минулі сто років. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 173 с.

37.                     

94(592.36)"19/20"

Л55     Лі Куан Ю  Роздуми великого лідера про майбутнє Китаю, США та світу. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 220 с.

Коментарі: Залишити коментар
 
X