Слідкуйте за нами

03-10-2018

Корній, Д. Чарівні істоти українського міфу.Духи природи. - Харків : Віват, 2018. - 317 с.

Ця книжка — чарівна. Ви не просто погортаєте її сторінки — ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох… Ви постоїте біля річки — заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці. А далі — прогулянка полем і луками, де вас зустрінуть і польовик, і спориш, і луговик… Та й вітри з повітрулями супроводжуватимуть вас під час мандрівки. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року. Перед вами постане величезний і дуже цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології, досліджений і опрацьований Дарою Корній. 

 


 


Мойес, Д. После тебя : [роман] / Джоджо Мойес. - Киев : Махаон, 2018. - 541 с.

Что ты будешь делать, потеряв любимого человека? Стоит ли жить после этого?
Теперь Лу Кларк не просто обычная девчонка, живущая обыденной жизнью. Шесть месяцев, проведенных с Уиллом Трейнором, навсегда изменили ее. Непредвиденные обстоятельства заставляют Лу вернуться домой к своей семье, и она поневоле чувствует, что ей придется все начинать сначала.
Раны телесные залечены, а вот душа страдает, ищет исцеления! И это исцеление ей дают члены группы психологической поддержки, предлагая разделить с ними радости, печали и ужасно невкусное печенье. Благодаря им она знакомится с Сэмом Филдингом, врачом "скорой помощи", сильным человеком, который знает о жизни и смерти все. Сэм оказывается единственным человеком, способным понять Лу Кларк. Но сможет ли Лу найти в себе силы вновь полюбить?..
 
Мойес, Д. Счастливые шаги под дождем: [роман] / Джоджо Мойес. - Киев : Махаон, 2018. - 476 с.

Незабываемая и трогательная история женщин трех поколений, связанных нерасторжимыми узами. Отношения между Джой и Кейт, матерью и дочерью, далеки от идеала, и Кейт, пытаясь устроить личную жизнь, бежит из дому. Поклявшись себе, что, если у нее когда-нибудь будет дочь, уж она, Кейт, станет ей лучшей подругой и они никогда не разлучатся. Но история повторяется. Сабина, дочь Кейт, выросла упрямой и дерзкой, она с презрением относится к своей матери из-за череды любовных неудач Кейт. И вот обстоятельства складываются так, что Сабина приезжает к своей бабушке Джой. Джой, никогда не видевшая внучку, поначалу безмерно рада ее приезду. Но между ними слишком мало общего. И вот уже возникает конфликт, который только усиливается, когда в доме появляется Кейт и на свет вылезают старые, казалось давно похороненные семейные тайны.

Смогут ли героини залечить душевные раны? Смогут ли снова поверить в любовь?

 

 

 Ягелло, Й. Кава з кардамоном : роман / Йоанна Ягелло. - Львів : Урбіно, 2018. - 232 с.

Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки раптом змінюється. Її мама дедалі більше втомлюється й дратується, вітчим чимраз довше затримується на роботі, Лінці доводиться займатися молодшим братиком, хоча не за горами випускні іспити, і треба більше приділяти уваги навчанню… Дівчина відчуває себе покинутою. До всього, її  мама мусить поїхати на невизначений час, і на Лінку лягають усі хатні обов’язки. А ще зіпсувалися стосунки з найкращою подругою, і хлопець, якого вона вважає лише своїм другом, ставиться до неї якось дивно, у школі суцільні проблеми… Щоб відволіктися, Лінка вирішує відвідати свою бабусю, яку давно не бачила. У її домі дівчина випадково знаходить дивну фотографію. Прагнучи з’ясувати пов’язані з нею подробиці, Лінка несподівано розуміє: у неї є сестра, якої вона ніколи не бачила…

За пригодами Лінки читачі стежать затамувавши подих. Та відірвавшись від чудової книжки, чому б не спробувати зварити й собі каву з кардамоном.

 
Гранже, Ж.-К. Лонтано : [роман] / Жан-Крістоф Гранже. - Київ : BookChef, 2018. - 720 c.

Знакомьтесь - семейство Морван: отец возглавляет французскую полицию, старший сын следует по стопам отца, младший - успешный финансист, не чуждый наркобизнесу, дочка - актриса-неудачница, зато пользуется успехом в качестве эскорт-girl. Члены семьи прочно привязаны друг к другу, тем более прочно, что объединяет их взаимная ненависть. Но вот во Франции возникает череда странных убийств, как две капли воды похожих на те, что совершил знаменитый серийный убийца по прозвищу Человек-Гвоздь в семидесятые годы в Конго. Но ведь Морван-отец давно раскрыл те давние преступления. Кто в таком случае орудует во Франции и почему удары приходятся по семье полицейского номер один?! Сумеют ли Морваны противостоять атакам неведомого противника или же падут жертвой собственных страстей?..

 

Загоровська, Л. Коли були ми... : [роман] / Любов Загоровська. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. - 157 с.

Літні канікули можуть перетворитися на щоденні абсолютно несподівані пригоди з непередбачуваними наслідками, якщо поруч найкращі друзі, та ще й вреднюча сусідка.

Роман «Коли були ми...» нагадає багатьом дорослим про те, якими вони були в дитинстві, а дітям відкриє таємниці, як росли, гралися та розважалися їхні батьки. Це книжка для сімейного читання. А ще — книжка, яка обов’язково викличе у читача усмішку.

 
Лілік, О. Квіти цикорію : роман / Ольга Лілік. - [Київ] : ВЦ "Академія", 2018. - 255 с.

Уже десять років  після драматичних подій  він намагається втекти від себе.  Але всі зусилля марні — він безвихідно бродить по колу, катується відчуттям вини, пригнічений і майже зламаний спогадами. Самотність висушила його душу. Зробила байдужим до всього і, як здавалося йому, — назавжди. І раптом несподівана зустріч з юною дівчиною змінює все в його житті. Очі інакше стали бачити світ. Він по-новому починає відчувати себе. І знаходить розуміння, що село, де мав надію сховатися від випробувань життям, — осередок великого світу. А в людей, які поруч, — чисті й гарячі душі. І цикорій, який багато хто звикло вважає бур’яном,(— горда й ніжна польова квітка. Чарівна, як небеса. Міцне коріння дає їй силу і стійкість. Для тих, хто багато пережив, вона — неоціненний скарб.

 
 
Оксеник, С. Вбивство п'яної піонерки : [роман] / Сергій Оксеник. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. - 348 с.

Сповнений іронії та щемкої ностальгії детективний роман «Вбивство п’яної піонерки» — це історія подвійного розслідування злочину, яке ведуть і дорослі, і діти. Несподівано тихе село Варварка стає центром загадкових подій, сплетених у кримінальний клубок, який доведеться розплутувати героям роману. За злочином стоїть не лише людина, за злочином — радянська система, безнадійно загрузла в брехні. Хто ж залишається по-справжньому чесними, так це діти, приречені невпинно дорослішати в непростому, зрадливому світі дорослих. Це роман про маленьку людину на тлі доби, про дружбу, про стосунки в родині, яка так само підлягає впливу системи. А ще це свого роду квиток на 3D-фільм про життя кінця 1950-х, густо насичений запахами, звуками, плюскотом ріки, шурхотом босих ніг по річковому піску. Так ніби відкривається вікно в далеке минуле (а для молодого читача — в минуле батьків і дідусів), а звідти — запахи дитинства, смажених бичків, печеної картоплі, розпеченого пилу, зелених сусідських яблук.


Кокотюха, А.А. Червоний : роман / Андрій Кокотюха. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 313 с.

Їм закидають масові вбивства вчителів. Бандерівцям місце в ГУЛАГу, де вони... можуть бути корисними. Замість скніти в таборах ватажок повстанців Данило Червоний наводить там лад! І нехай він планує втечу, йому, героєві чи бандиту, єдиному до снаги приборкати ув’язнених злодіїв. Як це було, розкажуть три свідки: міліціонер, чекіст і ворог народу. Не шукайте Червоного ані серед мертвих, ані серед живих, шукайте серед овіяних легендою!

 


Кокотюха, А.А.  Коханка з площі Ринок : [роман] / Андрій Кокотюха. - Харків : Фоліо, 2018. - 280 с.

Осінь 1914 року. Почалася Велика війна, Львів окупований російськими військами. Звичний ритм життя міняється назавжди. У місті — голод, холод, арешти. Люди шоковані, виживають. Клима Кошового заарештовано і він чекає вироку в тюремній камері. Все міняє вбивство Божени Микульської, коханки офіцера російського генерального штабу. Коханець — останній, хто навідав її квартиру на площі Ринок. І був не єдиним коханцем. Справа делікатна, розголос не потрібен. Тому Кошовому пропонують залагодити її в обмін на свободу. Рухаючись у пошуку вбивці крок за кроком, Клим та його друг Йозеф Шацький серйозно ризикують життям, відкривають для себе світ шпигунів та зрадників, дізнаються кілька військових таємниць, а головне — останній секрет загадкової красуні Магди Богданович...

 
Браун, Д. Джерело : роман / Ден Браун. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 519 с.

Звідки ми прийшли? Куди прямуємо? Ти певен, що готовий почути відповідь? Століттями релігії світу намагалися пояснити походження людини. І ось Кірш — колишній учень Роберта Ленґдона, відомий мільярдер та винахідник — здійснює приголомшливе відкриття, яке здатне не просто похитнути, а й спростувати постулати всіх релігій. На сенсаційну лекцію в музеї Ґуґґенгайма запрошено і професора Роберта Ленґдона. Але Кірш не встигає викласти свою неймовірну теорію — його вбивають. Матеріали лекції Кірша захищені 47-значним паролем… Тепер від професора Ленґдона та директорки музею Амбри Відаль залежить, чи дізнається світ таємницю свого походження. Складні головоломки, втеча від іспанської поліції, смертельні сутички, загадки, схожі на химерні будівлі славетного Ґауді, запаморочливі сплетіння вуличок Барселони — і десь серед цього виру сховане воно, джерело…

<!-- [if !supportLineBreakNewLine] -->
<!-- [endif] -->


Ренд, А.  Джерело : [роман] / Айн Ренд. - Київ : Наш формат, 2018. - 751 с.

Роман «Джерело» Айн Ренд - світовий бестселер, вперше опублікований у 1943 році в США. На сьогодні ця книжка вважається одним із найвідоміших творів американської літератури.

Уявіть, що ви народилися у першій половині ХХ століття в США і раптом виявили, що люди, маючи радіо, газети, кораблі та літаки, досі живуть у будинках, зведених у грецькому стилі. Вони не сприймають нічого, крім фронтонів, химерних статуеток, карнизів та колон… Відмовляються бачити прогрес. Саме в такій ситуації опиняється головний герой роману - талановитий архітектор Говард Рорк. Він навіть не намагається відкрити оточенню очі на абсурдність ситуації, а просто виконує свою роботу. Таких як він - тих, хто має власну думку - суспільство кличе егоїстами, вважає «хворими» і неправильними. Перед ним зачиняють двері і всіляко намагаються виштовхнути подалі від епіцентру архітектурного життя. Що ж вчинить герой та чи справді бути егоїстом погано?

 Аллен, С.Э. Первые заморозки : [роман] / Сара Эдисон Аллен. - Москва : Иностранка, [2018]. - 378 с.

Каждая женщина в роду Уэверли обладает магическим даром. Клер умеет готовить из цветов волшебные леденцы, а ее сестра Сидни делает искусные стрижки, способные необъяснимым образом перевернуть жизнь человека. У пятнадцатилетней Бэй, дочки Сидни, особый талант — она точно знает, на каком месте должна находиться та или иная вещь. И вот приходит долгожданный октябрь с его первыми заморозками, которые в семье Уэверли отмечают как праздник, в саду — как обычно! — зацветает старая яблоня, и в доме наступают перемены. Но к лучшему ли они? В городе появляется загадочный незнакомец , который уверяет Клер, что она вовсе не принадлежит к семье Уэверли, поэтому ее дар — ненастоящий. Предприятие по производству чудесных леденцов оказывается под угрозой... 


Бюлетень «Нові надходження»: інформаційний список літератури за другу половину вересня 2018 року

 

1.                  

001

М23    Манро, Р. А що, як?.. : серйозні відповіді на абсурдні запитання / Ренделл Манро. - Харків : Віват, 2018. - 307 с.

2.                  

159.9

К17     Каллан, Д.К. Бонжур, щастя! : як отримувати радість від життя / Джеймі Кет Каллан. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 251 с.

3.                  

159.9

П32     Піз, А.  Мова рухів тіла. - [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2018]. - 416 с.

4.                 

304(489)

В43     Вікінг, М.  Маленька книга хюге.Як жити добре по-данськи. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 285 с.

5.                  

342(477)

К65     Конституція та державні символи України : збірка нормативних документів. - [Київ] : [Видавнича група КМ-БУКС], [2018]. - 107 с.

6.                  

343(477)

Д69     Дорожній рух та штрафи : нормативні документи з урахуванням останніх змін в редакції станом на 28.02.2018 р.. - Суми : ТОВ "ВВП НОТІС", 2018. - 55 с.

7.                 

579

Н20     Найт, Р. Прислухайтесь до свого організму.Вплив крихітних мікробів. - Харків : Віват, 2018. - 121 с.

8.                  

629.33

З-13     Зав'язкін, О.В. Велика книжка.Позашляховики : для допитливих дорослих і дітей / [О.В.Зав'язкін]. - [Київ] : [ПП "Кристал Бук"], [2018]. - 17 с.

9.                  

629.33

З-13     Зав'язкін, О.В. Велика книжка.Кросовери : для допитливих дорослих і дітей / [О.В.Зав'язкін]. - [Київ] : [ПП "Кристал Бук"], [2018]. - 17 с.

10.              

636.7

Д33     Денисенко, Л.В. Усміхаки : все, що треба знати про собак. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. - 123 с.

11.              

821(410)

О-63    Орвелл, Д. Колгосп тварин : казкова повість / Джордж Орвелл. - Київ : Видавництво Жупанського, [2018]. - 118 с.

12.              

821(477)

М50    Мензатюк, З.З. Таємниця козацької шаблі : пригодницька повість / Зірка Мензатюк. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. - 158 с.

13.             

821(477)

Т98      Тютюнник, Г.М. Три зозулі з поклоном : вибрані твори / Григір Тютюнник. - Київ : Знання, [2018]. - 205 с.

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X