Слідкуйте за нами

18-09-2018
Грин, Л. После меня : роман / Линда Грин. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 412 с.


Представь, что ты знаешь дату своей смерти. Сможешь ли ты что-то изменить?

Однажды, проверяя свой профиль в «Фейсбуке», Джесс Маунт обнаруживает посты близких и друзей, которые скорбят… по ней. Дата смерти — ровно через 18 месяцев. Джесс решает, что это чей-то дурацкий розыгрыш. Но проходит время, публикации продолжают появляться… Девушка видит фото своей свадьбы, а затем и фотографии собственного крошечного сынишки… Как такое возможно? Джесс шокирована: а что, если все это — предупреждение, страшный отблеск ее грядущей судьбы? Может ли она изменить будущее, и стоит ли пытаться спасти себя, если тогда ее сын, которого она уже успела полюбить, вероятно, не родится?..

Сапковський, А. Відьмак.Кров Ельфів : роман / Анджей Сапковський. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 318 с.


Героїчна сага Анджея Сапковського про відьмака Ґеральта посідає четверте місце за накладами у Польщі, нагороджена преміями імені Януша Зайделя, преміями SFinks, а 2010 року автор отримав почесну нагороду Європейського співтовариства наукової фантастики EuroCon «Ґранд Майстер». 
Маленька Цірі — дитя-несподіванка — стала більшою несподіванкою, ніж видавалось спочатку. Жахливі сни про загибель Цінтри руйнують її душу, а чаклунський дар, що народжується, може зруйнувати тіло. Дати йому раду під силу лише могутній чарівниці Йеннефер. Тож Ґеральту не вдається довго переховувати Цірі у Відьмачому Оселищі. Попереду небезпечна подорож, бо для багатьох маленька княжна Цінтри — останній аргумент: для Ради Чародіїв, для чотирьох королів, для зловісних посланців Нільфгарду… І тільки Ґеральт оберігає сіроволосу дівчинку заради неї самої…
Сафон, К.Р. Лабіринт духів : роман / Карлос Руїс Сафон. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 796 с.


Молода оперативниця Алісія Ґріс розслідує загадкове зникнення міністра Маурісіо Вальса. У пошуках відповідей вона вирушає до Барселони, де зустрічається з родиною Семпере та адвокатом Бріансом. Дівчина підозрює, що Бріанс причетний до викрадення, однак, прослідкувавши за ним, розуміє: він тільки вершина айсберга. Алісія дізнається ще про кількох людей - в'язнів моторошної тюрми Монтжуїк у часи Другої світової війни, коли Вальс працював там комендантом. Їм відомо, до яких жахіть причетний міністр. Та був іще один в'язень - письменник Віктор Маташ…
"Чудовий роман, сповнений драм, інтриг, гумору, пристрасті та захопливих історій. Сафон створив колоритний світ Цвинтаря забутих книжок, і ця фінальна частина об'єднує всі історії в неймовірному феєрверку неочікуваної розв'язки, якою може насолодитися кожен читач". Кірсті Дансеат, британська видавчиня Загадки і головоломки, таємниці минулого і страшні злочини режиму Франко, пошук істини в плетиві брехливих відомостей - чи вдасться Алісії знайти вихід із цього темного лабіринту?
Рой, О.Ю. Тайный шифр художника : [роман] / Олег Рой. - Москва : [Издательство "Э"], 2018. - 346 с.


Соглашаясь разыскать сведения о нескольких людях, молодой сотрудник архива Феофан оказывается втянут в смертельную игру. Кто-то разыскивает и убивает бывших заключенных, которые сидели в одной камере с завоевавшим посмертную популярность художником Зеленцовым. Погружаясь в исследование, Феофан ходит по самому краю бездны, но не может остановиться – ведь его завораживает загадка татуировок-картин и очаровывает смотрящая с них женщина.

Вилар, С. Чужак : [роман] / Симона Вилар. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 509 с.


Новгородский князь Олег засылает в стольный Киев шпиона, варяга Торира, наказав ему «мутить там воду», порочить местных князей, распространяя слух о мудрости и превосходстве новгородских. Помощниками его становятся волхвы Перуна. Но о задании Торира известно спасенной им девушке Карине... Любовь и ненависть, противостояние двух сильных натур, предательство, измены, разлуки — все это присутствует в романе на фоне колоритной эпохи воссоединения Киева и Новгорода, времени «откуда есть и пошла земля Русская». В нашей библиотеке вы можете бесплатно почитать книгу « Чужак ». Чтобы читать онлайн книгу « Чужак » перейдите по указанной ссылке.

Гуменюк, Н.П. Квіти на снігу : роман / Надія Гуменюк. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 203 с.


Авдієві ніколи не забути своєї коханої Соломійки. Колись він не встиг урятувати її. Тепер чоловік живе як відлюдник, неподалік тієї самої криниці, що забрала Соломійчине життя… Та цього разу він рятує незнайомку, приречену на смерть у ній. Врятована — донька художника, який загадково загинув у своїй майстерні. Дівчина випадково відшукала батькові картини в будинку Немолюків, один з яких відняв у Авдія найдорожче. Час повертати борги минулого, час віддавати вкрадене, час розставляти все на свої місця… Ніщо не минає безслідно, все має своє продовження — такий лейтмотив роману, сучасної варіації біблійної притчі про Авеля та Каїна.
Дашвар, Л. Ініціація : роман / Люко Дашвар. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 413 с.


Стара Костомарова не пам’ятає, як опинилася на тому забутому богом хуторі. «Чорні ріелтери» відібрали її квартиру, а жінку спровадили подалі від Києва. Селянин Перегуда дав їй притулок, він навіть вийшов на нотаріуса Германа, який обдурив стару. А коли повернувся на хутір, то вже ні хати, ні Костомарової не було…
Тим часом у Києві дівчина Меланія потрапляє у вир дивних подій. Усе починається зі снів про мерців, далі — зустріч із нотаріусом Германом та його зникнення. І Блейк, у якого Меланія закохується до нестями і який зраджує її. Від того часу дівчині сниться вже інший сон: про розлючений натовп, стару жінку, Блейка, який прохає про допомогу… От-от шляхи всіх героїв перетнуться. І тоді кожен з них — хоче він того чи ні — пройде свою ініціацію. Ініціацію на право вважати себе людиною…

Дегтяренко, Я. Ярино, вогнику мій : [роман] / Ярослава Дегтяренко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 397 с.


Ярина мріяла про весілля з молодим козаком Данилом Лозицьким. Та закоханих розділила доля: Ярина потрапила до татарського улусу, ставши невільницею. Її рятує мурза Аяз-бей, давній ворог Данила. Закоханий в цю горду русинку, він ладен на все заради неї. Ярина теж має почуття до Аяз-бея… На жаль, Ярину продають до Бахчисарайського гарему. Довкола дивовижної рабині, яку нарікають Вогником, плетуться інтриги, а в кожному закутку палацу чатує смертельна небезпека. Аяз-бей та Данило обидва прагнуть звільнити Ярину, але вогонь її кохання зігріє серце лише одного з них.
Тартт, Д. Щиголь : роман / Донна Тартт. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 812 с.


Тео Декер — реальний, а не казковий хлопчик, що вижив. Друг кличе його Поттером, та це звучить гіркою іронією. Єдине диво у житті хлопця, чия мати загинула в нього на очах, — украдена з галереї картина з яскравою пташкою: щиглем, назавжди прикутим до жердини. Та на відміну від птаха, Тео не бачить сенсу вирватися з полону свого життя-катастрофи. Події, які вирують навколо нього, дивовижний і жорстокий світ — лише тло для історії його душі, зацикленої на жахливому моменті дитинства. І єдине, що здатне повернути його до розуміння абсолютної цінності життя, — це безсмертна краса тих небагатьох речей, які варто рятувати навіть із полум’я.

Кінг, С. Історія Лізі : роман / Стівен Кінг. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 617 с.


Покійний чоловік Лізі, Скот Лендон, був відомим письменником. Іноді здавалося, що він продав душу дияволу і саме за це отримав свій надзвичайний талант. Після смерті чоловіка жінці докучають літературознавці, які будь-що прагнуть заволодіти творчими доробками Скота. Та коли жінка береться за впорядкування його творів, то розуміє, що в житті Скота було дещо жахливе, моторошне. Щось таке, із чого він черпав натхнення, за яке потім заплатив своїм життям. Ким насправді був Скот? Лізі починає блукати в лабіринті секретів минулого. Ще трохи, і знайти вихід буде неможливо…Гордон, Н. Лекарь.Ученик Авиценны : [роман] / Ной Гордон. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 814 с.


Ной Гордон — лауреат многочисленных литературных премий, включая James Fenimore Cooper Prize и Golden Pen Awards, автор 8 международных бестселлеров. Армия поклонников его исторических романов неуклонно растет и уже перешагнула за отметку 10 миллионов. Его роман «Лекарь» признан одной из «десяти самых любимых книг всех времен», по популярности он обошел даже «Алхимика» Пауло Коэльо. Роман переведен на 33 языка и экранизирован.
Впервые почувствовав леденящее дыхание смерти у постели больного, Роб понял, что его призвание — вырывать человеческие жизни из цепких лап! Но что мог дать одаренному юноше бродяга лекарь, к которому он пошел в ученики? Ветер странствий привел Роба к девушке, завладевшей его сердцем… Однако долг зовет его в далекий Исфаган, где сам персидский шах откроет для него двери медицинской академии. Его дар — сильнее смерти, его наставник — Авиценна, но сам он живет лишь надеждой на встречу с любимой..
Берглер, И. Потерянная Библия : роман / Игорь Берглер. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 557 с.


Совершено жестокое убийство. На месте преступления находят троих убитых мужчин: у одного из них нет ушей, у другого — глаз, у третьего — языка. На шеях — татуировки с изображением дьявола, а из тел убитых сформирован перевернутый крест. Полиция просит известного ученого Чарльза Байкера помочь найти убийцу, ведь только ему под силу разгадать эту загадку. Древняя легенда о монахе, что продал душу дьяволу, история о кровавом графе Дракуле и старинной Библии Гуттенберга, легендарный меч Дракулы и загадочное наследство деда Чарльза — прошлое и настоящее переплетаются… Чтобы найти выход из этого лабиринта, ученый отправится в опасное путешествие, разыскивая древние артефакты, взламывая коды и пароли, раскрывая опасный заговор…

Шкляр, В.М. Самотній вовк. (Елементал) : роман / Василь Шкляр. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 220 с.


«Самотній вовк» (під попередньою назвою «Елементал») — найдинамічніший роман Василя Шкляра, написаний на основі реальних подій. Українець, вояк Французького іноземного легіону, отримує надважливе завдання — вивезти з окупованої Чечні дочку генерала, на яку полюють російські спецслужби. Легіонер охоче вирушає в «гарячку точку» не лише завдяки фантастичній винагороді — до Чечні втекла його дівчина разом з тамтешнім командиром кримінального угруповання. Воїн-одинак розпочинає вкрай небезпечний двобій з московськими людоловами… Але чим насправді було це завдання і яка роль належала дочці генерала? Відповідь на це запитання приголомшить найпроникливішого читача.


Лис, В.С. Місяць, обмитий дощем : книга малої прози / Володимир Лис. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 348 с.


Це - збірка короткої прози, есеїв та новел, що, за словами самого автора, «містять серйозні, а інколи й іронічні роздуми про сенс буття й плин часу, про історичну долю України й таємниці людського серця».

Талан, С.О. раКУРС : роман / Світлана Талан. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 317 с.


Такі різні, але рівні перед війною, перед лихом герої однаково намагаються випросити у долі ще трохи щасливого життя. Якщо не для себе, то для наступних поколінь. Ця книга — про долі людей, чиє життя тепер матиме чіткі «до» і «після», про надії та втрати, про боротьбу й силу волі, про помилки, вічне шукання істини і непереборне бажання жити далі. 
Східна Україна, 2014 рік. Активістка Еліна не залишає Луганськ, вона виконує розвідувальні завдання. Але вона потрапляє під підозру… Євген — прибічник ЛНР. Він щиро підтримував ту сторону і пішов воювати. Але він побачив правду…Кокотюха, А.А. Чорний ліс : українські хроніки 1943 року : роман / Андрій Кокотюха. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 299 с.


У Чорному лісі на Волині українці воюють відразу на три фронти: з німцями, росіянами та поляками. Головний герой – колишній міліціонер, зек, радянський диверсант – мусить розібратися в тому, хто друг, а хто ворог. У нього нині одна мета – зрозуміти, на чиєму боці правда, і відстоювати її зі зброєю в руках.
1.                 

159.9

І-89     Іставей, Р. Як запам'ятовувати (майже) все і завжди. Приголомшливі лайфхаки для прокачки вашої пам'яті. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 175 с.

2.                 

159.9

Г79      Грей, Д. За межами Марса та Венери.Магія стосунків у бурхливому сьогоденні. - Харків : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 349 с.

3.                 

159.9

Ф91     Фромм, Е. Мистецтво любові. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 189 с.

4.                 

39(=161.2)

Л83     Лузина, Л. Волшебные традиции украинок. - Харьков : Фолио, 2018. - 63 с.

5.                 

52

К78     Краусс, Л.М. Таємниці походження Всесвіту. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 317 с.

6.                 

615.85

Г19      Гандосси, М.  Йога для всех возрастов. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 142 с.

7.                 

618

Л43     Лелюх, Н.М. Відверта розмова про жіноче здоров'я : просто про головне / Наталія Лелюх. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 253 с.

8.                 

641

Т93      1000 блюд за 5 минут. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 351 с.

9.                 

821(410)

Л91     Льюїс, К.С. Хроніки Нарнії :  повна історія чарівного світу : збірка / К.С.Льюїс. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 143,91 грн.

10.             

821(410)

Х19     Ханімен, Г. У Елеанор Оліфант усе гаразд : роман / Гейл Ханімен. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 332 с.

11.             

821(410)

К27     Картленд, Б. Романтическое плавание : роман / Барбара Картленд. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 237 с.

12.             

821(438)

С19     Сапковський, А. Відьмак.Меч призначення : роман / Анджей Сапковський. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 365 с.

13.             

821(438)

С19     Сапковський, А. Відьмак.Останнє бажання : роман / Анджей Сапковський. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 285 с.

14.             

821(44)

Д95     Дюкре, Д. Забытые : роман / Диан Дюкре. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 236 с.

15.             

821(460)

С21     Cафон, К.Р. Гра янгола : [роман] / Карлос Руїс Сафон. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 510 с.

16.             

821(470)

К61     Колочкова, В.А. Без опыта замужества : роман / Вера Колочкова. - Москва : [Издательство "Э"], 2018. - 315 с.

17.             

821(470)

М69    Михалкова, Е.И. След лисицы на камнях : [роман] / Елена Михалкова. - Москва : АСТ, [2018]. - 383 с.

18.             

821(470)

П48     Покровская, О.Ю. Мои южные ночи : [сборник] / Ольга Покровская. - Москва : [Издательство "Э"], 2018. - 314 с.

19.             

821(470)

С79     Степанова, Т.Ю. Созвездие Хаоса : [роман] / Татьяна Степанова. - Москва : [Издательство "Э"], 2018. - 345 с.

20.             

821(470)

Б19      Бакшеев, С.П. Композитор : роман / Сергей Бакшеев. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 253 с.

21.             

821(477)

В44     Вилар, С. Нормандская легенда.Огненный омут : [роман] / Симона Вилар. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 366 с.

22.             

821(477)

К56     Ковалевский, А. Тайна черных дайверов : роман / Александр Ковалевский. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 300 с.

23.             

821(477)

К72     Костина, Н. Все, что мы еще скажем : роман / Наталья Костина. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 299 с.

24.             

821(477)

Л68     Лобусова, И.И. Без суда и следствия : роман / Ирина Лобусова. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 414 с.

25.             

821(477)

Л89     Львів.Пані.Панянки : збірка / [уклад. Н.Нікалео]. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 317 с.

26.             

821(477)

Н65     Нікуліна, А. Все буде добре : [роман] / Анастасія Нікуліна, Олег Бакулін. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 317 с.

27.             

821(477)

Р16      Раевская, М. Защита и опора : роман / Марина Раевская. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 157 с.

28.             

821(477)

Р16      Раевская, М. Когда говорит сердце : роман / Марина Раевская. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 157 с.

29.             

821(477)

Р16      Раевская, М. Хочу быть с тобой : [роман] / Марина Раевская. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 157 с.

30.             

821(477)

Т16      Талан, С.О. Спокута : роман / Світлана Талан. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 301 с.

31.             

821(477)

Л89     Львів.Кава.Любов : збірка / [уклад. Н.Нікалео]. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 267 с.

32.             

821(71)

Д96     Дюпюи, М.-Б. Амелия.Сердце в изгнании : роман / Мари-Бернадетт Дюпюи. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 188 с.

33.             

821(73)

К38     Кіз, Д. Таємнича історія Біллі Міллігана : роман / Даніел Кіз. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 508 с.

34.              

821(73)

П49     Поланік, Ч. Бійцівський клуб : роман / Чак Поланік. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 254 с.

35.              

821(73)

С24     Свенсон, П. Все её страхи : роман / Питер Свенсон. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 317 с.


Коментарі: Залишити коментар
 
X