Слідкуйте за нами

01-08-2017
   Гук, Ю. Німа : роман / Юлія Гук. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 238 с.


   Юлія Гук — молода вінницька письменниця — свій дебютний роман «Німа» вперше видала власним коштом накладом у 500 примірників. Із величезним захватом його сприйняли читачі й гаряче обговорювали в соціальних мережах. Адже тема його гостро соціальна — шлях молодої, творчої, талановитої людини у світі, де майже все продається й купується. І цього «майже» так мало, що зберегти власне «я» — уже не творче, а людське, — буває надзвичайно складно...
   Тасіта Степ — піддослідна. Бо ким ще може почуватися в цьому світі загнана у глухий кут творча натура? Маленьке піддослідне мишеня, що лише якимось дивом тримається за життя. Адже і у смерті не бачить сенсу. Наче за іронією долі, колишня художниця стає до роботи у фірмі з працевлаштування: скільки ж їх навколо — талановитих, але бездіяльних та нерішучих? І що вона відчуває до них — співчуття чи зневагу? Тому й не одразу дівчина зрозуміє, навіщо нею став так опікуватися вуличний музикант Жар. Допомога по господарству в обмін на секс — так почалися їхні стосунки. Та якось зернята добра проростуть у серці Тасіти, і Жар повернеться, щоб розповісти їй свою історію…


   Доляк, Н.Ю. Шикарне життя у Вупперталі : роман-детектив / Наталка Доляк. - [Київ] : КМ-Букс, [2017]. - 366 с.


   Молода українка Зоя їде до Німеччини по програмі о-пер (працевлаштування студентів в європейських сім`ях на термін до року). Родина, яка прийняла дівчину, – аристократи з міста Вупперталь. Для Зої таке шикарне життя – це щось не з реальності, а з фільмів. Оселя, де вона тепер житиме, нагадує невеличкий палац. Але… Не все так ідеально і просто… За першим несподіваним і нерозгаданим убивством хазяйки дому тягнеться ціла вервечка загадкових і незрозумілих душогубств. Над самою Зоєю та її вихованцем Куртом також нависає убивча небезпека, але все обертається врешті-решт на добре. І всю кримінальну інтригу розкриває не доблесна вуппертальська поліція, а проста студентка з України Зоя Кирпач. Іронічна подача тексту робить його доволі легким, не зважаючи на те, що кілька людей стали жертвами безжалісного маніяка. Для широкого кола читачів.

   Дочинець, М.І. Бранець Чорного лісу : [роман] / Мирослав Дочинець. - [Вінниця] : Теза, [2017]. - 222 с.   Ця книжка розповідає незбагненну історію дивовижної людини, закинутої волею долі в безлюдну пущу Карпат. Про те, як упродовж років виживання в дикій природі юнак із мандрівника, натураліста, мисливця і вояка стає Воїном духу. Українського духу. Він і нам допомагає відповісти на вічні запитання - хто ми, звідки ми, для чого ми живемо й куди йдемо? 
   Кокотюха, А.А. Легенда о Безголовом : роман / Андрей Кокотюха. - Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 235 с.


   Семейная жизнь киевского адвоката Ларисы Гайдук не сложилась, большой город надоел. Чтобы немного отдохнуть, молодая женщина едет к подруге в маленький уютный городок Подольск. Но в первый же день понимает, что об отдыхе можно только мечтать: в центре города найдено обезглавленное тело киевского журналиста. Ходят слухи, что это дело рук призрака Безголового, который живет в старинном замке за городом. Лариса отправляется туда, но не находит ничего подозрительного. А вечером, по дороге домой, вдруг видит неподалеку от замковых стен темную фигуру… без головы! Неужели старинные предания не лгут? Но Лариса не верит в привидения. Она начинает расследование, не догадываясь, что сама правда может стоить слишком дорого…

   Косач, Ю.М. Володарка Понтиди : авантюрний роман-щоденник / Юрій Косач. - [Київ] : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, [2017]. - 526 с.


   Темою для свого роману Ю. Косач обрав одну з найтемніших, найтаємничіших сторінок історії російської імперії. Йдеться про так звану княжну Тараканову — жінку невідомого походження, «самозванку», яка, твердячи, що є дочкою Єлізавети Петрівни і її «законного», хоча й не проголошеного офіційно, чоловіка графа Олексія Розумовського, претендувала на імператорський престол у Санкт-Петербурзі. Таракановою вона себе сама ніколи не називала, хоч і прибирала безліч імен (Єлізавета II, володарка Понтиди, мадам де Тремуйль, княжна Володимирська, графиня Піннеберг тощо), подорожуючи по Європі і шукаючи підтримки при французькому, німецьких, італійських дворах. На політичному горизонті вона з'явилась у 1772 році
    Вік українського барокко, XVII, виблиснув не тільки сталлю переможних козацьких шабель під Жовтими Водами і Корсунем. Це було сторіччя принципіального утвердження ідентичності української нації. Жорстокий і кривавий був «день гніву» українського народу в пам'ятні роки XVII сторіччя. Але печать непереможного духа цього століття барокко покладене і на дальші поліття. Зачарованість цим могутнім сторіччям у нас триває і буде тривати. 
   Але ось вступаємо у XVIII сторіччя. Для письменника, зачарованого історією, це доба грайливого рококо, це безжурне сторіччя, фривольне, жартівливе, навіть подекуди сороміцько-спорзне, але яке ж чудесне!


   Криштальський, А.А. Десять гріхів : роман / Андрій Криштальський. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 269 с.


  Макс завжди відчував, що його стара набридла теща має у минулому якусь таємницю. Та лише недавно паралізована Клавдія Огром`як випадково прохопилася про заховану десь на подвір`ї скриньку з золотом. Її, передчуваючи смерть, колись заповіла своїм подругам красуня Ривка. Та, шукаючи скарб, Макс розкопає під вікном людські кістки. І якби це була єдина з моторошних тіней минулого чотирьох луцьких дівчат, можливо, нічого б і не сталося…

   Левкова, А. Старшокласниця.Першокурсниця : [роман] / Анастасія Левкова. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 328 с.


   У житті Лілії — переламний період: завершення школи та вступ в університет. У цей час відбувається стільки всього: кохання й «сотворення кумирів», перипетії взаємин із друзями та вчителями, розчарування — передусім у собі, але врешті-решт прийняття себе та інших такими, як вони є. Це час, коли обираєш професію, що визначатиме вектор твого життя; коли починаєш розуміти, в якій країні живеш, і усвідомлюєш себе її громадянкою... Тільки все це відбувається не зараз — Ліля переживала це на початку нашого століття, коли ще не було соцмереж, а мобільні телефони та комп’ютери вважали розкішшю. Про те, як це — бути підлітком на початку 2000-х, читай у щоденнику Лілії Маринник.   Нікалео, Н. Черешні з коньяком : роман / Ніка Нікалео. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 189 с.


    Цей світ ніколи ні на що не дає гарантій. І доля не пише попереджувальних листів. Журналістка Олена неочікувано для себе опинилася у непростій ситуації: її шлюб тріщить по швах. Вона намагається терпіти, а потім — відволікти себе від проблем. Її біль і гра заходять надто далеко. Шукаючи втіхи у свого однокласника, вона робить помилку, яка, можливо, зможе змінити усе її життя і довести: ніщо не було даремним… 
   Роман пронизаний чутливістю й переживаннями. Але, разом із тим, дуже життєвий, з буденними проблемами та сподіваннями, які близькі кожній людині.   Роздобудько, І.В. Зів'ялі квіти викидають : роман / Ірен Роздобудько. - Київ : Нора-Друк, 2017. - 285 с.


   Зів’ялі квіти які зберігаються в душі у вигляді жалю за минулим або нездійсненним, треба викидати. Про це – історія двох актрис, колишніх "зірок" радянського кіно, і однієї молодої жінки, яка доглядає за ними в притулку для самотніх акторів. Все життя ці актриси запекло ворогували між собою, адже були суперницями в коханні до чоловіка, який виявився не вартим любові та самопожертви. І тільки наприкінці життя обидві зрозуміли, що могли бути... найкращими і найвірнішими подругами.


   Ковалевский, А. Опасная командировка : роман / Александр Ковалевский. - Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 301 с.


    Корреспонденту Илье предстоит командировка в Афганистан. Здесь он встретит девушку, которую искал много лет, ради которой когда-то и стал журналистом. Настя, его первая любовь, теперь военный медик. Ее работа – спасать тех, кого привел в эту чужую страну «интернациональный долг». Но она  – очередная кандидатка в любовницы начальника политотдела, а засады и обстрелы кишлаков – лишь ширма для грабежа и контрабанды. Когда Илья с Настей перестанут скрывать свои чувства, а журналистское расследование коснется смертельно опасных тайн войны, Илье останется только одно – выжить и спасти любимую…   Майдуков, С.Г. С риском для жизни : роман / Сергей Майдуков. - Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 251 с.


    Бывшего бандита и «кидалу» Игоря вернуться в родной город заставила беда. Старые родители скопили денег ему на квартиру и звали поселиться рядом. Но их ограбили и жестоко убили. Почему же банда, о которой пишут газеты, стала будто невидимкой для прокуратуры? Журналистка Тамара – единственная помощница Игоря в его опасном расследовании. Но кому можно верить в игре, где двое – против всех, а ставка – жизнь?

   Муракамі, Х. Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі : роман / Харукі Муракамі. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 302 с.


    Вони були натхненні та яскраві, що відбивалося навіть у їхніх іменах. Розумник Червоний, який надихав усіх на перемогу. Синій — капітан команди з регбі, що вчив не перейматися поразками. Сором’язлива піаністка Біла — красуня з обличчям японської ляльки. Чорна — іронічна комедіантка-інтелектуалка. І невиразної барви Цкуру. П’ятеро шкільних друзів — мов п’ять пальців однієї руки. Серед них головний герой почувався щасливим. Адже він мав мрію. Та одного дня без пояснення причин друзі викреслили Цкуру зі свого життя… 
   Шістнадцять років він будував залізничні станції для інших, бо на тій єдиній, у рідному місті, його більше ніхто не чекав. Тепер він знайде їх, аби нарешті загоїти рану, що досі болить, аби завершити свою прощу, заповнити порожнечу всередині, змести пісок з руїн дружби. Аби дізнатися, що ж трапилося 16 років тому…
   Моран, Я. Виноделы.Терпкий аромат любви : роман / Ян Моран. - Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 366 с.


   1956 год. Молодая американка Катерина Розетта получает неожиданное наследство от бабушки, о существовании которой даже не подозревала, — коттедж и виноградники в Италии. Там, в сельской Тоскане, она обнаруживает семейную тайну, давно забытую и похороненную, но столь разрушительную, что все, что ей дорого, оказывается под угрозой. Много лет назад ее мать уплыла из Италии за океан, чтобы своими руками построить будущее для себя и своей дочери. Воплощая свои мечты и смелые проекты на виноградниках Калифорнии, она никогда не вспоминала о своей семье… Но все тайное становится явным. И теперь призраки прошлого матери могут уничтожить человека, которого Катерина любит больше всех на свете…   Пиколт, Д. Цвет жизни : роман / Джоди Пиколт. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 489 с.


   Война предрассудков и глупых стереотипов, соперничество рас и человеческая жестокость… В новой истории от непревзойденной Джоди Пиколт — сложная тема расовой дискриминации. Боль и сострадание, несправедливость и неожиданная доброта, безысходность и ярая борьба за право жить наравне. Роман захватывает с первых страниц, невозможно оторваться!
   Рут Джефферсон работает медсестрой в больнице. Ее и без того сложная жизнь перевернулась с ног на голову после ужасного случая — смерти новорожденного мальчика. Накануне родители запретили Рут прикасаться к малышу. Клиника заменила медсестру, но сейчас есть сомнения: выполнила ли женщина приказ? Ее обвиняют в умышленном убийстве, дело передают в суд. Рут понимает, что причина в цвете ее кожи. Борьба обретает новый смысл. Как справиться? Как выжить и доказать свою невиновность?   Риммер, К. Без тебя : роман / Келли Риммер. - Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 349 с.


   История любви, разбивающая сердца, чтобы исцелить их… 
   Год назад я встретил любовь всей моей жизни. Для двоих, никогда не веривших в любовь с первого взгляда, ощутить такое притяжение друг к другу было удивительным. Лайла Макдональд — красивая, уверенная в себе, целеустремленная… Любых слов будет мало, чтобы рассказать, что это за невероятная женщина. Женщина, которая научила меня жить заново. Моя Лайла, давшая мне так много, но утаившая то, что разбило бы мне сердце. Меня зовут Каллум Робертс, и это наша история.


1.                         

57.3

К63     Комаровський, Є.О.  Здоров'я дитини і здоровий глузд її родичів : [настільна книга для мам і тат] / Є.О.Комаровський. - Харків : Клініком, 2017. - 568 с.

2.                  

60.55

Д22     12 неймовірних жінок : про цінності, які творять людину. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 204 с.

3.                  

63.3(4УКР)

Г16      Галушко, К.Ю. Український націоналізм : короткий курс з історії України / Кирило Галушко. - [Київ] : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, [2017]. - 130 с.

4.                  

63.3(4УКР)

П14     Палій, О.А. Короткий курс історії України : [посібник] / Олександр Палій. - [Київ] : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. - 463 с.

5.                  

84(4УКР-4ПОЛ)6

Г56      Гнатко, Д. Душа окаянна : роман / Дарина Гнатко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 285 с.

6.                  

84.4ВЕЛ

Г74      Гоукінз, П. Глибоко під водою : роман / Пола Гоукінз. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 314 с.

7.                  

84.4ВЕЛ

Г74      Гоукінз, П.  Дівчина у потягу : роман / Пола Гоукінз. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 315 с.

8.                 

84.4ВЕЛ

Г93      Гудвин, Д. Виктория : роман о юной королеве : роман / Дэйси Гудвин. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 441 с.

9.                  

84.4ВЕЛ

М74    Мойєс, Д. До зустрічі з тобою : роман / Джоджо Мойєс. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 380 с.

10.              

84.4ВЕЛ

М74    Мойес, Д.  Где живет счастье : [роман] / Джоджо Мойес. - Москва : Иностранка, [2017]. - 572 с.

11.              

84.4ВЕЛ

М97    Мэлори, Т. Король Артур.Рыцари Круглого Стола : [роман] / Томас Мэлори. - Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 917 с.

12.             

84.4НОР

С89     Сульберг, А.А. Привиди проти суперкрутих : [повість] / А.Аудгільд Сульберг. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 193 с.

13.             

84.4РОС6

Б19      Бакшеев, С. Бумеранг мести : роман / Сергей Бакшеев. - Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 285 с.

14.             

84.4РОС6

М54    Метлицкая, М. Фиалки на десерт : [повести] / Мария Метлицкая. - Москва : [Издательство "Э"], 2017. - 346 с.

15.              

84.4РОС6

М69    Михалкова, Е.И. Пирог из горького миндаля : [роман] / Елена Михалкова. - Москва : АСТ, [2017]. - 382 с.

16.              

84.4РОС6

Р82      Рубина , Д.И. Бабий ветер : [повесть] / Дина Рубина. - Київ : [Форс Україна], 2017. - 317 с.

17.              

84.4УКР6

І-23     Іванцова, М. Моя бабуся спала з Саган : [роман] / Міла Іванцова. - [Київ] : КМ-Букс, [2017]. - 204 с.

18.              

84.4УКР6

Г94      Гуменюк, Н.П. Етюд із метеликом : [збірка оповідань] / Надія Гуменюк. - Харків : Віват, 2017. - 237 с.

19.              

84.4УКР6

Р59      Рогашко, А.В. Її сукня : роман / Алла Рогашко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 190 с.

20.              

84.4УКР6

С14     Сайко, О. Птахи завжди повертаються : повість / Оксана Сайко. - [Київ] : Академія, 2017. - 125 с.

21.            

84.4УКР6=РОС

А47     Алексеева, С. Там, где живет любовь : роман / Светлана Алексеева. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 382 с.

22.              

84.4УКР6=РОС

Л36     Леви, П. Обладать тобой : [роман] / Поли Леви. - Киев : Форс Украина, 2017. - 256 с.

23.              

84.4УКР6=РОС

М14    Май, Л. Колечко с рубином : роман / Лана Май. - Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 253 с.

24.             

84.4УКР6=РОС

М14    Майдуков, С.Г. Родная кровь : роман / Сергей Майдуков. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 235 с.

25.              

84.4УКР6=РОС

Т16      Талан, С.О.  Своя чужая жизнь : роман / Светлана Талан. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 220 с.

26.              

84.4УКР6=РОС

Ш92    Шторм, М. Затерянные в джунглях : роман / Михаил Шторм. - Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 250 с.

27.              

84.4ФРА

Б87      Брасм, А.-С. Дихай! : [романи] / Анн-Софі Брасм. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 246 с.

28.              

84.4ШВЕ

Л59     Ліндгрен, А. Міо, мій Міо : повість / Астрід Ліндгрен. - Київ : Рідна мова, 2017. - 126 с.

29.              

84.6ПІВ

К95     Кутзее, Дж.М. Безчестя : роман / Дж.М. Кутзее. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 221 с.

30.              

84.7США

Г85      Грін, Д. У пошуках Аляски : [роман] / Джон Грін. - [Київ] : КМ-Букс, [2017]. - 286 с.

31.              

84.7США

Ш96    Шуп, Д. Барон. В плену твоих чар : роман / Джоанна Шуп. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 334 с.

32.              

88.37

Х20     Харві, С. Діяти як жінка, думати як чоловік : [що насправді думають чоловіки про кохання, взаємовідносини, інтимні стосунки і власні зобов'язання] / Стів Харві. - [Київ] : КМ-Букс, [2017]. - 203 с.

33.              

92

У45     Україна - єдина країна : [довідник]. - Київ : Глорія, [2017]. - 208 с.


Коментарі: Залишити коментар
 
X